Reklama
Reklama

Książę Harry nienawidzi księżnej Camilli. Chce zniszczyć jej reputację

Książę Harry (37 l.) od dawna zapowiada opublikowanie swoich pamiętników. Podobno ten pomysł budzi niepokój jego brata, ale nie tylko. Jak twierdzą media, Harry zamierza oczernić księżną Camillę, na kótą jest wyjątkowo cięty odkąd dowiedział się, że zostanie jednak królową.

Książę Harry od dawna odgraża się, że opublikuje swoje pamiętniki, nad którymi obecnie pracuje. Sama decyzja raczej nie zaskakuje. Odkąd w styczniu 2020 roku książę Harry i księżna Meghan publicznie ogłosili, że rezygnują z królewskich przywilejów i obowiązków i przeprowadzają się za ocean, Harry nie miał okazji zasłynąć dyskrecją. W słynnym wywiadzie, który z nim i Meghan przeprowadziła Oprah Winfrey, oboje zdążyli zarzucić rodzinie królewskiej rasizm, a księżną Kate oskarżyć o skłonność do wszczynania kłótni z tak błahych powodów, jak kolor sukienek dziewczynek sypiących kwiatki. 

Reklama

Kiedy księżna Meghan ujawniła, że gdy była w pierwszej ciąży, pewni członkowie rodziny królewskiej nerwowo dopytywali o przewidywany kolor skóry dziecka, większość widzów w pierwszej chwili pomyślała, że chodzi o słynących z gaf księcia Filipa lub księcia Karola, ale z czasem pojawiły się plotki, jakoby taka małostkowość cechowała właśnie księcia Williama. W autobiografii Harry’ego może znaleźć się znacznie więcej pikantnych szczegółów z życia brata i bratowej. Podobno William obawia się ujawnienia prawdy o relacjach, jakie łączyły go z sąsiadką. Jak ujawnił informator magazynu „New Idea”;

Książę Harry chce zniszczyć macochę

Powody do obaw ma także księżna Camilla, z którą Harry ma na pieńki odkąd dowiedział się, że królowa zmieniła zdanie w sprawie tytułu, jaki Camilla będzie nosiła, gdy książę Karol obejmie tron. 

W 2005 roku królowa Elżbieta II wreszcie wyraziła zgodę  na ślub najstarszego syna z jego wieloletnią kochanką, pod warunkiem, że Camilla nigdy nie zostanie królową. Potwierdzeniem tego, że ta droga miała być dla niej zamknięta, po ślubie królowa nadała jej  tytuł księżnej Kornwalii, a nie Walii, który przysługiwał Dianie. Po wstąpieniu Karola na tron jego żona miała zadowolić się tytułem księżnej małżonki, jednak w 70. rocznicę koronacji, brytyjska monarchini opublikowała oficjalne oświadczenie, w który wyznała, że jej osobistym życzeniem jest, by po jej śmierci Camilla nosiła tytuł królewski.  Krótko potem powierzyła synowej patronat nad Teatrem Narodowym, odebrany Meghan. 

Książę Harry podobno ciężko przeżył afront wobec żony, a jeszcze bardziej wobec zmarłej matki. Jak ujawniła przyjaciółka księżnej Diany, Tina Brown w książce  "The Palace Papers: Inside The House Of Windsor – The Truth And The Turmoil" („Pałacowe kwity: wewnątrz domu Windsorów- prawda i chaos”), „królowa ludzkich serc” też nie byłaby zachwycona:

Swoją zemstę postanowił zawrzeć w autobiografii. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak, ale raczej ją tam oczerni. Jak donosi magazyn „Woman’s Daily”:

Myślicie, że Harry zdecyduje się rozpętać taki skandal? Z pewnością trafiłby na podatny grunt. Na świecie nie brakuje osób, przekonanych, że to właśnie Camilla jest winna nieszczęściom Diany, a w konsekwencji być może nawet jej tragicznej śmierci. 

Zobacz też:

Doda odkryła prawdziwą twarz Magdy Gessler. Jak wspomina współpracę?

Książę Louis kończy 4 latka. Opublikowano urocze zdjęcie

Pentagon jest zachwycony cyberwojną Elona Muska z Putinem

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama