Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się! Wiemy, kiedy ślub

To już oficjalne! Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) zaręczyli się. Ich ślub odbędzie się wiosną przyszłego roku. Zaręczyny brata skomentował książę William.

W październiku zeszłego roku do mediów zaczęły docierać pierwsze sygnały o tym, że książę Harry i Meghan Markle mają się ku sobie. Niedługo później okazało się, że nie były to tylko plotki. Książę rzeczywiście zakochał się w aktorce. 

"Spotykaliśmy się w tajemnicy przez sześć miesięcy, zanim wyszło to na jaw. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to percepcja ludzi. Ja się nie zmieniłam, jestem ciągle tą samą osobą i nigdy nie definiowałam siebie poprzez ten związek" - opowiadała ukochana Harry'ego w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Reklama

Podobno rodzina królewska początkowo nie za bardzo akceptowała nową miłość księcia. Członkom rodu miało się nie podobać m.in. to, że Markle jest rozwódką. Musieli jednak pogodzić się z wyborem Harry'ego, bowiem sprawa zrobiła się na tyle poważna, że zaczęto wspominać o ślubie tych dwojga. Spekuluje się, że wesele ma zostać wyprawione w 2018 roku, niedługo po narodzinach trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. 

"Harry poprosił o zgodę arcybiskupa Canterbury, by ślub odbył się w opactwie Westminsterskim. Zechciał również, by jego świadkiem był nie kto inny, jak William, a ten oczywiście z radością się na to zgodził" - donosiła osoba dobrze zorientowana w temacie. 

Teraz plotki oficjalnie potwierdził Pałac Kensington. "Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się w Londynie w tym miesiącu. Książę poinformował królową Elżbietę oraz pozostałych członków królewskiej rodziny. Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku" - ogłoszono. 

Wieczorem narzeczeni udzielą wywiadu, wezmą też udział w sesji zdjęciowej. 

Zaręczyny księcia skomentował książę William oraz jego żona Kate. "Cieszymy się szczęściem Harry'ego i Meghan. Wspaniale było poznać Meghan i widzieć, jak szczęśliwi są razem" - oświadczyli.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy