Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle bardziej wpływowi od króla Karola III. Zaskakujące wyniki rankingu

Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) zostali uznani za bardziej wpływowych niż sam król Karol III. Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się zmarła w tym roku królowa Elżbieta II. Jak to możliwe, że zbuntowani książęta Sussex wciąż mogą się poszczycić tak dobrym wynikiem?

Książę Harry i Meghan Markle: najnowszy ranking

Książę Harry i Meghan Markle po rozstaniu z brytyjskim dworem zdołali wyśmienicie ułożyć sobie życie za oceanem. Książęta Sussex od czasu do czasu udzielają wywiadów, w których zdradzają, jak wyglądała ich codzienność w czasach, gdy należeli jeszcze do rodziny królewskiej. Meghan Markle niedawno w jednym z podcastów wyznała, że krewni jej męża zwracali się do niej w skandaliczny sposób. To jednak zaledwie namiastka tego, co wkrótce nastąpi.

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się bowiem odkładana już kilkakrotnie premiera pamiętników księcia Harry'ego. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wraz z ukazaniem się książki, wybuchnie wielki skandal. Mówi się, że w publikacji znajdą się informacje pogrążające członków rodziny królewskiej, które na zawsze mogą zniszczyć relacje Harry'ego z bliskimi.

Choć Meghan Markle i książę Harry nie należą już do rodziny królewskiej, to wciąż pozostają jednymi z najbardziej wpływowych postaci współczesnej monarchii brytyjskiej. Ostatnio przeprowadzony sondaż wykazał nawet, że książę i księżna Sussex mogą się poszczycić większymi influencerskimi możliwościami niż sam król Karol III.

Meghan Markle w rankingu uplasowała się na trzecim miejscu. Okazuje się, że jej nazwisko na świecie jest wyszukiwane w internecie 4,5 miliona razy w ciągu miesiąca. Książę Harry wypadł odrobinę gorzej. Mąż Meghan Markle zajął czwarte miejsce z wynikiem 1,4 miliona wyszukiwań w Google oraz 1,1 miliona hashtagów na Instagramie miesięcznie. Zwyciężczynią plebiscytu była nieżyjąca już królowa Elżbieta II. Drugą w kolejności lokatę zajęła Kate Middleton.

Książę Harry i Meghan Markle bardziej wpływowi od króla Karola III

Badanie przeprowadzone przez Financial World przyniosło zaskakujące rezultaty. Okazuje się, że nieżyjąca od 25 lat księżna Diana nadal uchodzi za bardziej wpływową postać niż obecny król Wielkiej Brytanii. Była żona króla Karola III uplasowała się na 5. miejscu, podczas gdy on sam zajął dość skromną, 7. lokatę.

Pomimo upływu czasu, zainteresowanie życiem "królowej ludzkich serc" nie słabnie. W ciągu roku odnotowuje się aż 927 000 wyszukiwań, 9,8 miliarda wyświetleń na TikToku i prawie 1,2 miliona hashtagów na Instagramie, mających związek z jej osobą. Oto pełna tabela wyników rankingu. Spodziewaliście się, że książęta Sussex wyprzedzą króla Karola III?

1. Królowa Elżbieta II

2. Księżna Kate

3. Meghan Markle

4. Książę Harry

5. Księżna Diana

6. Książę William

7. Król Karol III

8. Księżniczka Anna

9. Księżniczka Małgorzata

10. Królowa małżonka Camilla Parker Bowles

Zobacz też:

Paulina Smaszcz uważa wszystkich za "idiotów"? Niebywałe, jakie książki czyta

Tak Katarzyna Cichopek świętowała 11 listopada. Miejsce Kurzajewskiego zajął inny mężczyzna

"Rolnik szuka żony" mierzy się z falą krytyki. Padły poważne oskarżenia

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy