Reklama

Reklama

Reklama

Pamiętniki księcia Harry'ego zniszczą jego relację z rodziną. Wyciekły najważniejsze wątki książki

Książę Harry od dłuższego czasu przekłada premierę swoich pamiętników poświęconych życiu wewnątrz brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic nie wskazuje jednak na to, by miał zrezygnować z ich publikacji dla poprawienia relacji z ojcem i bratem. Najnowsze zakulisowe doniesienia pokazują, że książka Harry'ego rozpocznie wojnę męża Meghan Markle z jego najbliższymi.

Książę Harry w trakcie pogrzebu Elżbiety II miał jedyną w swoim rodzaju okazję, by pogodzić się z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Wygląda jednak na to, że z niej nie skorzystał. Książę William podobno zaprosił brata na specjalne spotkanie, ale ten odmówił. Tym samym upadły też nadzieje części monarchistów, którzy liczyli na odwołanie premiery pamiętników Harry'ego.

Reklama

Książę Harry napisał pamiętniki, które wstrząsną rodziną królewską

Według ostatnich zakulisowych doniesień magazynu "New Idea" książka Harry'ego wciąż jest w drodze, choć jej premierę kilkukrotnie przekładano. Anonimowe źródło podało w rozmowie z gazetą, że zawartość pamiętników z pewnością zdenerwuje pozostałych członków rodziny. Namawiany przez Meghan Markle do pełnej otwartości Harry miał podobno poruszyć wiele trudnych wspomnień z dzieciństwa i odnieść się do złego traktowania swojej matki przez królową i jej ówczesne otoczenie.

O czym Harry opowie w swojej książce?

Ekspert podkreśla, że syn księżnej Diany otrzymał dużo pieniędzy za książkę. Część z nich przekaże na rzecz organizacji charytatywnych, ale swoje uszczknąć będzie chciało też wydawnictwo. Trudno więc uwierzyć, by książę miał się teraz wycofać z takiego zobowiązania. Zdaniem Dampiera ostatnie opóźnienia mają raczej posłużyć autorowi do powiększenia książki o kolejny rozdział poświęcony kulisom śmierci i pogrzebu Elżbiety II.

Książę być może odniesie się do pogłosek, że o śmierci babci dowiedział się z internetu i był niezadowolony z zakazu noszenia munduru w trakcie uroczystości pogrzebowych. Co jeszcze ma pojawić się w wydanych pamiętnikach? Przecieki informują o kilku prawdziwie "bombowych tematach". Harry ma podobno stanąć w obronie oskarżonej o dręczenie służby Meghan Markle, przedstawić kulisy jej konfliktu z Kate Middleton, odnieść się do związku Camilli ze swoim ojcem i wyjawić tożsamość ukrywanego na dworze "królewskiego rasisty". Jeżeli do ujawnienia tych i innych sekretów faktycznie dojdzie, to książę Harry oficjalnie wejdzie na wojenną ścieżkę i nie będzie dla niego powrotu na łono brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz też:

Księżna Kate chce wyprzedzić Harry'ego. Udzieli mocnego wywiadu.

Harry i Meghan mają aż piątkę dzieci? Książę się przyznał.

Lawina komentarzy o stroju Mai Staśko. Wow!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Król Karol III | Książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy