Reklama
Reklama

Książę Harry i książę William nie będą zadowoleni z tego nagrania! Ujawnia całą prawdę!

Tego konfliktu chyba już nie da się dłużej ukrywać. Od miesięcy w mediach krążą plotki o fatalnych stosunkach Meghan Markle (37 l.) i księcia Harry’ego (34 l.) z księciem Williamem (36 l.) i księżną Kate (36 l.). Nagranie, które wyciekło do sieci, pokazało całą prawdę na ten temat…

Od ponad roku sytuacja staje się coraz bardziej nie do zniesienia, a rodzinie królewskiej ciężko już udawać, że między nimi jest w należytym porządku. Harry i William byli do tej pory niemalże nierozłączni, a teraz między nimi stanęła kobieta - Meghan Markle.

Zanim Meghan pojawiła się w życiu Harry’ego, najpierw z samym bratem, a potem jeszcze z Kate, spędzał mnóstwo czasu, doskonale się przy tym bawiąc. Na zdjęciach z przeszłości widać, jak w trójkę chętnie rozmawiają ze sobą, uśmiechają się do siebie i nie szczędzą sobie przyjacielskich gestów.

Reklama

Tego teraz nie zobaczymy na najnowszych zdjęciach. Co więcej, na najnowszym nagraniu, które wyciekło do sieci widać, że bracia nie są w stanie nawet na siebie spojrzeć. Wideo zostało nagrane 25 grudnia 2018 roku, gdy William i Harry razem z Kate i Meghan wychodzili z bożonarodzeniowego nabożeństwa.

Wówczas też idąc do kościoła księżne wesoło się uśmiechały, nawet ze sobą rozmawiały, a Meghan delikatnie poklepała nawet Kate po plecach. Mówiono wówczas, że to nakaz królowej, by właśnie tak się zachowywały.

Miało to uciszyć plotki o ich konflikcie. Jak widać na nic zdały się te zabiegi, bo film wyraźnie pokazał, że te dwie pary nawet nie chcą przebywać w swoim towarzystwie. William nawet nie był w stanie odpowiedzieć Meghan, która wyraźnie do niego się zwróciła, a zajął się poprawianiem swojego szalika.

Całość wygląda naprawdę kiepsko i nie trzeba być specjalistą od mowy ciała, by dostrzec, że między nimi dzieje się coś bardzo niedobrego. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy