Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Krzysztof Zalewski gwiazdą festiwalu w Uniejowie! "Cenię, że nie sprzedał się propagandzie w PEWNEJ stacji telewizyjnej"

W sierpniowy weekend od 19 do 21 sierpnia w Uniejowie odbędzie się piąta edycja Earth Festivalu. Nasza ekipa postanowiła podpytać spotkanych w Uniejowie mieszkańców i turystów o to, co sądzą o corocznym święcie ekologii i jak zapatrują się na tegoroczny line-up. Trzy dni koncertów to między innymi występy Krzysztofa Zalewskiego, Kasi Nosowskiej, T.Love, Dody, Moniki Brodki, Pawła Domagały, Grubsona, Smolika i wielu, wielu innych. Co na to fani?


Earth Festiwal 2022 w Uniejowie: Co sądzą mieszkańcy i fani?

Nasz reporter, Damian Glinka, postanowił przepytać mieszkańców i przybyłych turystów tuż przed koncertami o to, na kogo czekają najbardziej i dlaczego. Okazuje się, że "Królem" uniejowskiej sceny ma największe szanse zostać Krzysztof Zalewski, którego koncert widzowie Polsatu zobaczyli pierwszego dnia Earth Festiwalu - w piątek. 19.08.

"Przyjechałam specjalnie na dzisiejszy koncert Zalewskiego do Uniejowa. Jestem wielką fanką jego talentu i twórczości. Czekam na jego występ z Moniką Brodką oraz wypowiedzi pomiędzy występami, bo wiem, że dotknie tematów politycznych. Cenię w nim to, że nie sprzedał się wszechobecnej propagandzie w pewnej stacji telewizyjnej" - mówi nam jedna z turystek, którą spotkaliśmy w Uniejowie. Nietrudno się domyślić, że ma na myśli TVP, w której Zalewski - na własne życzenie - ma "bana".

Reklama

Kto wystąpi na Earth Festiwalu w Uniejowie?

Ale Earth Festiwal w Uniejowie to nie tylko Monika Brodka i Krzysztof Zalewski. Na scenie w ciągu trzech dni koncertów na żywo zobaczymy między innymi Dodę, Muńka Staszczyka, Macieja Maleńczuka, Katarzynę Nosowską, Pawła Domagałę, Kev Fox, siostry Natalię i Paulinę Przybysz, Natalię Szroeder, Roberta Janowskiego, Macieja Musiałowskiego, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Katarzynę Kowalską, Piotra Kupichę i wielu, wielu innych artystów.

"Nie mogę doczekać się dzisiejszego koncertu oraz całego festiwalu. Cały skład jest dla mnie zaskakujący. To będą niezapomniane dwie godziny wypełnione muzyką. Ekologia powinna bardziej być obecna w naszym życiu. Jak tak dalej pójdzie, to niektóre zwierzęta nasze dzieci zobaczą tylko na zdjęciach..." - mówi w rozmowie z nami turysta, który specjalnie na Earth Festiwal 2022 przybył do Uniejowa.

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie

Ale Earth Festiwal w Uniejowie to nie tylko impreza ważna dla turystów, którzy przybywają z tej okazji do pięknego regionu. To także niezwykle ważne wydarzenie dla mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Jeden z nich, prowadzący agroturystykę w okolic, opowiedział nam:

Z kolei jeden z mieszkańców Uniejowa w rozmowie z Pomponikiem przekonuje: "od wczoraj nasze miasteczko zaczęło żyć bardziej niż zwykle. Bardzo dużo ludzi przyjechało. Podoba mi się to, bo możemy zarobić i zaprezentować uroki naszego regionu. Idziemy całą rodziną na koncerty. Czekamy na Zalewskiego, Dodę i Wieniawę. Już teraz zapraszamy za rok".

Więcej wypowiedzi osób, które nasza ekipa spotkała w Uniejowie znajdziecie w naszym wideo:

Dla fanów muzyki dobra wiadomość - jeśli ktoś nie mógł wybrać się do Uniejowa osobiście, koncerty może obejrzeć w domu - na antenie Polsatu.

Zobacz również:

Andrzej Piaseczny oddał hołd zmarłej Przybylskiej. Wielkie zaskoczenie przed premierą filmu "Ania"

Wyciekły wymagania Dody względem facetów! Produkcja programu musiała je spełnić, a łatwo nie było...

Drobne kroki mogą zmienić Ziemię. "Earth Festival" to nie tylko muzyka

 

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Earth Festival Uniejów | Uniejów | Krzysztof Zalewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy