Reklama
Reklama
Tylko u nas

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie

Earth Festival 2022 w Uniejowie w tym roku obfituje w gwiazdy największego formatu. Już od piątku 19.08 do niedzieli 21.08 będzie można oglądać na scenie między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Monikę Brodkę, Kasię Nosowską, Dodę, Grubsona, Siostry Przybysz, Natalię Szroeder, Maćka Maleńczuka, Kasię Kowalską, Małgorzatę Ostrowską, Julię Wieniawę, Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka i wielu, wielu innych. Pomponikowi udało się podejrzeć, jak wyglądały próby przed piątkowym wieczorem. Niestety, gwiazdy musiały walczyć z lejącym się z nieba skwarem i temperaturą 33 stopni w cieniu... Niektóre znalazły naprawdę dobre patenty na upał! Zobaczcie zdjęcia.

Earth Festiwal 2022 w Uniejowie: Kulisy i próby w palącym słońcu

Uniejów w weekend od 19 do 21 sierpnia zamieni się w polską stolicę muzyki i ekologii za sprawą Earth Festiwalu. Lista gwiazd w tym roku jest szczególnie emocjonująca - na scenie zobaczymy między innymi Michała Szpaka, Andrzeja Piasecznego, Maćka Maleńczuka, Muńka Staszczyka, Anię Rusowicz, Katarzynę NosowskąJulię Wieniawę, Małgorzatę Ostrowską i wielu innych.

Pomponikowi udało się podejrzeć próby sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, Krzysztofa Zalewskiego, Kasi Nosowskiej i Grubsona, którzy walczyli w Uniejowie z upałem. Mimo 33 stopni w cieniu, wszyscy zachowali pełen profesjonalizm!

Reklama

Próby Krzysztofa Zalewskiego, Kasi Nosowskiej, Natalii i Pauliny Przybysz oraz Grubsona

Próby do dzisiejszego koncertu Krzysztofa Zalewskiego trwały od rana. "Artysta od samego początku zapowiedział, że nie będzie śpiewał na sto procent, by siły oszczędzać na wieczorny koncert. Nie chciał nadwyrężać swojego głosu, bo czeka go ponad 90 minutowe show. Jego taktykę przyjęły również gwiazdy, które będzie gościł na scenie" - donosi nasz reporter obecny na miejscu, Damian Glinka.

Na placu koncertowym upał dawał się we znaki każdemu. Najlepiej z nim poradziła sobie Natalia Przybysz, która założyła na głowę mokry ręcznik i co jakiś czas polewała go zimną wodą! Gwiazdę może i było trudno poznać, za to z pewnością uniknęła przegrzania w uniejowskim słońcu!

Obserwując występy artystów nasza ekipa widziała, że próby przebiegły bez większych utrudnień.

"Artyści byli przygotowani, w słońcu spędzali jak najmniej czasu by możliwie zrobić co do nich należy i szybko schować się przed słońcem. Od strony technicznej wszystko jest gotowe na wieczór" - zapewnia nasz reporter.

Nieco inny styl niż Natalia Przybysz prezentowała Katarzyna Nosowska. Mimo wielkiego upału miała lekki makijaż i pomalowane usta. Artystka szybko zaśpiewała co musiała i oddaliła się w nieznanym kierunku. Prawdopodobnie do klimatyzowanego hotelu, czemu trudno się dziwić. Za to już na próbach wyglądała tak, że śmiało mogłaby dać pokaz przed publicznością. Wokalnie oczywiście też nie zawiodła!

Podobnie jak my nie możecie doczekać się wieczornych występów? 

Zobacz również:

Krzysztof Zalewski przed Earth Festival 2022 w Uniejowie: musimy krzewić świadomość, że to jest potrzebne

Drobne kroki mogą zmienić Ziemię. "Earth Festival" to nie tylko muzyka

Krzysztof Zalewski gwiazdą festiwalu w Uniejowie! "Cenie, że nie sprzedał się propagandzie w PEWNEJ stacji telewizyjnej"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy