Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba podarował młodej żonie drogi prezent. Marzyła o nim od dawna

Krzysztof Skiba nie mógł przejść obojętnie wobec ważnej daty w kalendarzu. Muzyk pamiętał i uhonorował kolejne urodziny swojej ukochanej żony Karoliny. Młoda modelka otrzymała od ukochanego wyjątkowy prezent. Jednym gestem spełnił jej wielkie marzenie. Szczęśliwa jubilatka pochwaliła się podarunkiem w sieci. Aż trudno uwierzyć, czego sobie zażyczyła…

Związek Krzysztofa Skiby z młodszą o 26 lat piękną modelką Karoliną Kempińską wzbudzał wiele emocji ze względu na zaskakującą różnicę wieku, która dzieliła zakochanych. Chociaż nie raz otwarcie zapewniali o tym, że ich uczucie nie jest kwestią przypadku, a wynikiem wieloletniej znajomości i przyjaźni, wciąż spotykali się z krytyką.

Reklama

"Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość" - mówił muzyk w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej Trójmiasto".

Nieprzychylne komentarze opinii publicznej nie zdołały jednak odwieźć ich z obranej ścieżki i para przed kilkoma miesiącami oficjalnie sformalizowała swój związek, stając się mężem i żoną. Od tego czasu para wiedzie szczęśliwe życie i często chwali się nim w sieci.

Karolina Skiba pochwaliła się prezentem od znanego męża. W urodziny spełnił jej marzenia

Karolina Skiba nie stroni od social mediów i chętnie pokazuje swoim obserwatorom, jak wygląda jej szczęśliwe życie u boku znanego muzyka. Modelka nie tylko odsłania przed internautami kulisy swojego związku, ale podejmuje również dyskusje na różne tematy.

Zaledwie kilka dni temu gwiazda świętowała 34. urodziny. W ważnym dla niej dniu mogła liczyć na zaangażowanie męża, który nie zapomniał o jej święcie. Karolina ujawniła bowiem w sieci, jaki podarunek przygotował dla niej Krzysztof. Dwukołowy pojazd robi wrażenie. Podobnie jej przemyślenia związane z życiem po skończeniu 30 lat.

"Mogłabym napisać, że to kolejne 18 urodziny, ale będąc w takim wieku, nie byłam w 15% tak szczęśliwa i spełniona jak teraz. Życie zaczyna się po 30. W te urodziny wchodzę z nowymi doświadczeniami, świetną energią, z ludźmi, którzy ze mną rezonują, no i pierwszy raz jako żona" - zaczęła swój wpis Karolina Skiba.

Co więcej, gwiazda nie ukrywa, że to wcale nie dobra materialne są dla niej priorytetem. "Moim największym marzeniem jest, by każda istota miała spokojny, kochający dom. Lekko górnolotne, ale oby z dnia na dzień ludzkość szła ku lepszemu" - dodała.

Chociaż Karolina troszczy się o innych, jej mąż Krzysztof nie zapomniał zatroszczyć się o nią. Okazuje się, że postanowił wymienić jej wysłużony rower na nowszy model.

"Niektóre kobiety chcą auta, ja zażyczyłam sobie nowy rower, ostatni był ze mną 22 lata i jego naprawy już powoli równały się kosztowi nowego" - czytamy we wpisie Karoliny.

Gwiazdor wybrał dla ukochanej dwukołowy pojazd z różowymi oponami i lśniącą czarną ramą.

Zobacz też:

Wystarczyła jedna decyzja, by skrytykowano młodą żonę Krzysztofa Skiby. Już się tłumaczy

Karolina Skiba uzewnętrzniła się przed ludźmi. Niewielu wiedziało, co przeżywa za zamkniętymi drzwiami

Krzysztof i Karolina Skibowie już się z tym nie kryją. To ich plany na 2024 rok

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy