Reklama
Reklama

Krzysztof Rutkowski szczerze o życiu i pracy. Oto prawda!

Krzysztof Rutkowski (61 l.) gościł w programie Katarzyny Pakosińskiej i opowiedział co nieco o swoim życiu oraz o karierze. Przytoczył pewną przykrą historię, która nadal w nim siedzi. Opowiadał również o tym, jak ważna jest dla niego praca.

Krzysztof Rutkowski w programie "Tok Szoł" opowiadał, jak naprawdę wygląda jego życie. Okazuje się, że jest ściśle związane z tym, co na co dzień robi.

Przy okazji właściciel biura detektywistycznego opowiedział o utracie licencji detektywa oraz o swoich zatargach z prokuraturą. Przytoczył historię, która mocno zaważyła na jego zawodowych losach i która ciągle w nim siedzi. 

Mówił, jak swego czasu zatrzymał przestępcę na gorącym uczynku i doprowadził go do prokuratury. O jego działaniach miała być wówczas wcześniej poinformowana policja. Osoba, którą wtedy zatrzymał, miała złożyć zażalenie, które odrzuciła prokuratura w Nowym Targu. Ostatecznie sprawą zajął się sąd, a prokuratura postawiła Rutkowskiemu zarzut krótkotrwałego pozbawienia wolności. 

Krzysztof stwierdził, że poczuł wtedy "mega niesprawiedliwość". Ale że jest ambitny i sporo od siebie wymaga, nie poddał się i do tej pory działa na rynku.

Reklama

Więcej w wideo poniżej:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Tok szoł
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy