Reklama
Reklama

Krzysztof Rutkowski ma pojazdy pancerne i nie zawaha się ich użyć! Chce pomóc Ukrainie!

Krzysztof Rutkowski (61 l.), jak zawsze pojawia się w odpowiednim momencie! Tym razem zdradził swoje plany związane z pomocą w walkach okupowanej Ukrainie. Detektyw przy okazji pochwalił się, jakim sprzętem dysponuje. Brzmi imponująco?

Krzysztof Rutkowski zgłasza swoją gotowość do wyjazdu na front! Trwająca wojna na Ukranie sprawiła, że cała Polska zjednoczyła się, by pomagać potrzebującym. A gdzie akcja, tam i znajdzie się Krzysztof Rutkowski! Jak zapewnia w tabloidzie, "czeka tylko na sygnał"

Krzysztof Rutkowski wyjedzie walczyć na Ukrainę?

Okazuje się, że silna wola walki to nie jedyny atut Rutkowskiego. Detektyw rozmawiał z ambasadorem Ukrainy w Polsce i zaproponował, że może udostępnić swoje pojazdy, siebie i czworo zaufanych mu ludzi. 

Reklama

Jednak sam detektyw nie wybiera się na front. Jego pomocą i walką jednocześnie będzie bezpieczny transport osób z Ukrainy do Polski.

Krzysztof Rutkowski dysponuje pojazdami pancernymi!

Samochodami bojowymi okazały się modele: Tur i Hammer. Tur to maszyna do zadań specjalnych, która przystosowuje się do ekstremalnych warunków jazdy. Ma ośmiocylindrowy silnik, jest odporny na ostrzał, na dachu ma właz, a w środku jest naszpikowany nowoczesną elektroniką. Do Tura zmieści się maksymalnie dziewięć osób. 

Chcielibyście się przejechać takim wozem?

Zobacz też:

Detektyw Rutkowski chce pomóc Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej odzyskać auta

Sean Penn pozostał w Kijowie! "Zademonstrował odwagę, której brakuje wielu osobom"

Elon Musk udziela kosmicznego wsparcia Ukrainie. Starlink już działa

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy