Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Kowalewski ma poważne problemy ze zdrowiem!

Krzysztof Kowalewski (79 l.) nie jest ostatnio w najlepszej formie. Niedawno trafił do szpitala przez poważne problemy z układem krążenia. Liczy, że odzyska zdrowie.

Bliscy Krzysztofa Kowalewskiego, żona Agnieszka (48 l.) i córka Gabrysia (16 l.), przeżywali niedawno wyjątkowo nerwowy czas. Pod koniec maja aktor trafił do szpitala z powodu kłopotów z sercem. Przedstawienia z jego udziałem w Teatrze Współczesnym zostały odwołane.

Reklama

- Krzysztof ma poważne problemy z układem krążenia. Wszystko przez tuszę, której mimo starań, nie jest w stanie zredukować. Jego serce nie radzi sobie z takim obciążeniem - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia gwiazdora. 

Mimo wielu dolegliwości, aktor próbuje żartować ze swojego stanu. 

- Operacje, operacyjki, biologicznie się zużywam, na szczęście jeszcze nie do końca, ale to jest w starości najbardziej do du... Odpukać, umysł jeszcze domaga, ale też się czasem niepokoję, kiedy nie mogę sobie przypomnieć jakiegoś nazwiska - powiedział.

Pomimo zaawansowanego wieku aktor próbuje nie zwalniać tempa życia. Choć jego żona jest również aktywna zawodowo, to on pozostaje głównym żywicielem rodziny. Utrzymuje dwa domy (jeden w Warszawie, drugi na Mazurach), co roku zabiera bliskich na luksusowe wakacje do Toskanii. Inwestuje w edukację córki. 

- Chciałbym jak najdłużej być w pełni sił, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo, a potem dobre życie - twierdzi Kowalewski. 

I marzy, by zdrowie pozwoliło mu jeszcze zatańczyć na weselu Gabrysi.

- Chciałbym jak najdłużej pobyć tutaj, na ziemi, pozostając w dobrej formie psychicznej i fizycznej. Ponieważ mam dla kogo żyć - wyznaje.


***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kowalewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje