Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści! Przepustki, dymisja rządu i wojsko!

Krzysztof Jackowski (57 l.) miał kolejną wizję dotyczącą najbliższych wydarzeń. Niestety, nie są to dla nas dobre wieści. Czego możemy się spodziewać?

Podczas pandemii i niepodważalnego światowego kryzysu Krzysztof Jackowski stał się bardziej aktywny i częściej dzieli się z Polakami wizjami na temat przyszłości. 

Reklama

Niestety, w większości przypadków nie są one optymistyczne. 

Najnowsza przepowiednia dotyczy przyszłości Polski i obywateli. Krzysztof za pośrednictwem swojego kanału na YouTubie wyznał, że Polaków czeka wyjątkowo ciężki okres porównywalny do czasów stanu wojennego. 

„Mam wrażenie, że przyjeżdża dużo wojska do Polski. Będziemy w domach, a na ulice wyjdzie pełno wojska. Jakby żołnierze mieli przejąć porządek (…) Jak gdyby ten rząd nie doczeka kadencji do końca. Ten rząd w jakiś sposób otrząśnie się z władzy” – stwierdził, po czym dodał: 

„Coś się stanie z praworządnością w sensie rządzenia, bo wojsko może mieć decyzyjność w sytuacjach wyjątkowych, chyba że stanie się sytuacja wyjątkowa. Skojarzyło mi się, że z dużych samochodów wojskowych wychodzą żołnierze w pełnym uzbrojeniu. Ale to ich wyjście będzie tak, jak władza, to jest siła decyzyjności”. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »