Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję. "Będzie to czarny dzień". Mówi też o zamachu!

Krzysztof Jackowski (59 l.) znowu miał wizję. Jasnowidz nie przekazał Polakom dobrych wieści. Co złe, już się rozpoczęło. Mężczyzna wspomniał starą wizję i stwierdził, że ostatnim normalnym rokiem był 2019. „Wszyscy my tkwimy w absurdzie obecnej rzeczywistości”. To jednak tylko preludium nowej wizji, gdyż Jackowski zapowiada zamach i kryzys finansowy. Czekają nas trudne chwile?

Krzysztof Jackowski wspomina starą wizję

Krzysztof Jackowski często lawiruje pomiędzy wizjami. Niekiedy wspomina swoje stare widzenia i zestawia je z najnowszymi wizjami, by pokazać, w którą stronę zmierzają ludzie. Wnioski nie są jednak pozytywne.

Jackowski ostrzega przed zamachem

Jasnowidz zapowiedział, że Unię Europejską czekają trudne chwile związane z poważnym zamachem. Profeta nie sprecyzował jednak, kto może czuć się zagrożony.

Jackowski zapowiada kryzys

Ulubieniec Polaków nie zapomniał również o Polsce. Ostrzegł swoich fanów przed strasznym kryzysem finansowym, chaosem, który dotknie Europę i Amerykę Północną. Poinformował także o unijnych restrykcjach, które czekają obywateli RP.

Reklama

"Nastąpi nagły giełdowy spadek wartości, będzie to czarny dzień, który powieli się z innymi dniami. Nie tylko giełdy będą topnieć, ale także waluty będą topnieć. Idzie czas kompletnego chaosu finansowego pewnej części świata. Prawdopodobnie Europy i Ameryki Północnej. [...] Unia Europejska nagle podejmie decyzje o wprowadzeniu restrykcji, które dla wielu krajów okażą się bardzo trudne. Zachwieją nimi. Ludzie trwając w złudnej nadziei, że kryzys jest tylko tymczasowy, zachowają dotychczasową walutę. Chaos monetarny potrwa trzy — cztery miesiące, w jego efekcie kraje wprowadzą nowy, tymczasowy środek płatniczy. Ludzie nie będą chcieli uznać go jako pieniądza, będą zaprzeczać, że jest to obowiązująca waluta, środek płatniczy" - stwierdził jasnowidz.

Co myślicie o nowej wizji Krzysztofa Jackowskiego? Jest blisko prawdy?

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski wygadał się przypadkiem. Padła konkretna data, kiedy to nastąpi. "To się już dzieje"

Krzysztof Jackowski przekonuje, że "to się dopiero zaczyna". Wielki kryzys to przy tym nic...

Matka Piotra Kraśki w domu opieki. Tak teraz żyje była artystka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy