Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz padł ofiarą oszustów. Teraz apeluje do fanów o ostrożność

Krzysztof Ibisz (57 l.) dementuje szokujące plotki na swój temat. Wizerunek prezentera został wykorzystany przez pozbawionych skrupułów oszustów. Ktoś ośmielił się rozpowszechnić w internecie nieprawdziwe informacje na temat celebryty. To niewiarygodne, co trafiło do sieci.

Krzysztof Ibisz: wypadek samochodowy

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna przeżywają obecnie najpiękniejsze chwile w życiu. Para z niecierpliwością wyczekuje narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Niestety małżeństwo nie może cieszyć się tak ważnym w tej sytuacji spokojem. Krzysztof Ibisz padł ofiarą skandalicznego oszustwa. W sieci rozpowszechniono przerażające informacje dotyczące popularnego prezentera. Na Facebooku pojawiły się posty, mówiące o śmiertelnym wypadku samochodowym, którego rzekomo miał doznać gwiazdor.

Reklama

Wielu fanów celebryty na chwilę zamarło na widok wstrząsających doniesień. Niektórzy bez wahania kliknęli w link, aby dowiedzieć się, co przytrafiło się Krzysztofowi Ibiszowi. Niestety internauci nie zdawali sobie sprawy, że są to nieprawdziwe informacje, które zostały wykorzystane wyłącznie po to, aby zachęcić użytkowników do klikania w niebezpieczne linki. Wpis opatrzony strasznym zdjęciem zniszczonego samochodu oraz czarno-białą fotografią Krzysztofa Ibisza w skuteczny sposób przyciągnął uwagę internautów. W końcu do sprawy odniósł się sam celebryta. Krzysztof Ibisz zabrał głos w mediach społecznościowych i wyjaśnił, że w powyższych informacjach nie ma nawet krzty prawdy. 

Krzysztof Ibisz padł ofiarą oszustów

Krzysztof Ibisz postanowił zabrać głos w sprawie rzekomego wypadku samochodowego. Prezenter uspokoił swoich obserwatorów i powiedział, że nie doszło do żadnego incydentu drogowego. Celebryta jest cały i zdrowy. Przy okazji zaapelował do internautów, aby uważali na podejrzane linki i pod żadnym pozorem nie klikali w nie.

Identyczny wpis pojawił się także na Instagramie prezentera. Krzysztof Ibisz wyjaśnił, że miewa się dobrze i nic mu nie jest.

Oszustwa polegające na publikowaniu przerażających informacji o śmierci gwiazdy są dość powszechne. W ostatnim czasie hakerzy bardzo często dopuszczają się tego typu ataków. Wcześniej w podobne intrygi zostali wplątani m.in. Agnieszka Kotońska z "Goggleboxa" czy Mateusz Pawłowski z "Rodzinki.pl".

Zobacz też:

Filip Chajzer łamie przepisy na autostradzie. Emocje dają mu się we znaki?

Aleksandra Żebrowska odniosła się do plotek o płci czwartego dziecka! W końcu to wyjawiła!

Cezary Pazura świętuje 60. urodziny! Edyta złożyła życzenia i... wyjawiła całą prawdę o aktorze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy