Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz ma natręctwa. "Koszule muszą wisieć ułożone nie tylko kolorami, ale w określonej kolejności"

Ambitny perfekcjonista. Rozrywany prezenter, dziennikarz, a prywatnie mąż i ojciec. Krzysztof Ibisz wypracował rutynowe zachowania, które pomagają mu zapanować nad intensywnym życiem. Przyznaje, że niektóre z nich to natręctwa, które nie dają mu spać. Opowiedział o nich w programie Alicji Resich „W bliskim planie” na antenie Polsat Café.

Filozofia koszul

Nienaganny na scenie i przed kamerami, prezenter jest również wymagający w domu. Krzysztof Ibisz toleruje tylko jedną wypracowaną przez siebie metodę przechowywania ubrań.

Na szczęście jako minimalista uznaje tylko trzy kolory koszul: białe, niebieskie i czarne.

Wszystko na miejscu

Podobnie jest z ułożeniem skarpetek dobranych idealnie pod kolor, najpierw jednokolorowych i wielokolorowych, a także krawatów. Z kolei każda para butów zawsze jest w pudełku, w którym została kupiona, z założonym prawidłem.

Bezsenność pedanta

Reklama

Krzysztof Ibisz przyznaje, że jego nawyki wpływają na codzienne funkcjonowanie. Na przykład zaległości w sprzątaniu nie pozwalają mu spokojnie iść spać.

"Już trochę luzuję"

"Ja wiem, że to jest nienormalne" - mówi Krzysztof Ibisz, który przyznaje, że z tymi natręctwami musiała się nauczyć żyć jego żona Joanna. Jednak wspólne życie sprawiło, że prezenter Polsatu zaczyna podchodzić do swoich nawyków z nieco większym dystansem.

Rytuały w pracy

W czasie przygotowań do nagrań, potrafi skupić się tak, że nie odpowiada na zaczepki czy dowcipy. Ma też uroczy rytuał, który znają głównie koledzy i koleżanki pracujący z nim w czasie wydarzeń na żywo. W pierwszej przerwie reklamowej podczas transmisji, zawsze sprawdza jak mu idzie dzwoniąc do jednej osoby. Zobacz, do kogo!

W rozmowach z Alicją Resich rozmaite gwiazdy wyjawiają swoje najskrytsze tajemnice, których nigdy nie zdradziliby nikomu innemu. Kto jeszcze u niej gościł? Odcinki programu "W bliskim planie" możecie w każdym momencie obejrzeć w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy