Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Gojdź świętował Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii z "asystentem"

Krzysztof Gojdź (44 l.) z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii opublikował w mediach społecznościowych kolejne już wspólne zdjęcie ze swoim "asystentem".

Telewizyjny lekarz nie ukrywa, że od pewnego czasu jest bardzo zakochany. W kim, tego nie mówi wprost. Na swoim Instagramie publikuje jednak mnóstwo fotek z młodym asystentem. Panowie lubią spędzać razem czas, wyjeżdżać za miasto, na wakacje oraz droczyć się godzinami.

Reklama

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii pan doktor pochwalił się kolejnym zdjęciem, tym razem z wakacji w Malezji.

"Polska jest w czołówce najbardziej homofobicznych krajów. Niestety część naszego społeczeństwa nie akceptuje inności w miłości, preferencjach seksualnych, ubiorze, kolorze skóry czy religii. Niektórzy ze względu na ograniczenia intelektualne nie rozumieją inności. A jak nie rozumieją to się boją i hejtują. To często wywołuje agresję w zachowaniu widoczną już w szkole" - podpisał zdjęcie, tłumacząc, że "homofobami są często osoby wypierające z siebie swoją orientację seksualną, co obserwujemy wśród polityków czy nagminnie wśród księży".

"Czy świat nie byłby piękniejszy gdyby każdy mógł żyć i kochać tak jak pragnie, a nie tak jak chcą dyktować nam zacofane umysły? Żyjmy tak jak my chcemy, przeżyjmy nasze życie zgodnie z naszymi przekonaniami i pragnieniami..." - dodał (pis. oryg.).

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama