Reklama

Reklama

Reklama

Krystyna Pawłowicz znowu kpi z internautów. Gdzie tym razem wypoczywa?

Krystyna Pawłowicz, która piastuje urząd sędziego Trybunału Konstytucyjnego, ciągle podtrzymuje kontakt z internautami i informuje ich, jak obecnie spędza urlop. Byłą posłankę i polityczkę Prawa i Sprawiedliwości nie opuszcza dobry humor i znowu postanowiła wprowadzić swoich obserwatorów w błąd. Napisała, że jest... na Korsyce.

Krystyna Pawłowicz pozdrawia z "Korsyki"

Krystyna Pawłowicz lubi robić zamieszanie w sieci. Właśnie zamieściła na Twitterze zdjęcie z hotelu. Pani profesor siedzi przy palmie nad hotelowym basenem. Choć jest to fotografia zrobiona wewnątrz budynku Krystyna Pawłowicz ma założone słoneczne okulary. Napisała pozdrowienia z Korsyki. 

Jest to oczywiście kolejny żart pani sędzi. Już kilka dni temu napisała, że wypoczywa w Monte Carlo i dodała nocne fotografię znad morza. Był to oczywiście kurort nad Bałtykiem, a Krystyna Pawłowicz wyśmiała wszystkich, którzy napisali jej, że nie wspiera polskiej turystyki i jeździ na zgniły zachód.

Reklama

Podobnie teraz bawi się sędzia TK. Internauci od razu zauważyli na zdjęciu z rzekomej Korsyki polskie napisy za plecami Pawłowicz. 

Krystyna Pawłowicz lubi dyskusje z internautami

Jaki jest cel Krystyny Pawłowicz we wprowadzaniu w błąd internautów? Może chce się pochwalić, że co chwila wypoczywa w innym ośrodku wczasowym, podczas gdy większość Polaków musi zaciskać pasa z powodu szalejącej inflacji. Jeśli w ten sposób chce pokazać, że można spędzać urlop w Polsce, to chyba też nie trafiła, bo nie od dziś wiadomo, że wczasy nad polskim morzem są o wiele kosztowniejsze niż wyjazd na południe Europy. 

Może jednak nie chodzi o kwestie finansowe, bo przecież pani Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że "ciężko pracuje, to ma". Wszyscy pamiętają, jak emerytce z pięćdziesięcioletnim stażem pracy zalecała "wziąść" się do roboty i nazwała ją leniwą zazdrośnicą.

Zobacz też:

Krystyna Pawłowicz pozdrawia z nocnego "Monte Carlo": "Wpis jest dla bystrych"

Krystyna Pawłowicz napadnięta podczas urlopu? Musiała interweniować ochrona

Pawłowicz podkreśla, że jest młodsza od żony Macrona. Internauci zrobili zestawienie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Pawłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy