Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Królowa Elżbieta II niedomaga? Te zdjęcia mówią wszystko!

Ostatnio dość głośno jest w mediach o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety II (92 l.). Monarchini jednak postanowiła udowodnić wszystkim, że to tylko złośliwe plotki!

Kiedy nie pojawiła się na uroczystości upamiętniającej 200. rocznicę ustanowienia orderu św. Michała i św. Jerzego, a Pałac Buckingham wydał oświadczenie, że powodem jej nieobecności było złe samopoczucie, w mediach zawrzało.

Reklama

Wcześniej mówiono o nie najlepszym stanie zdrowia męża królowej - księcia Filipa (97 l.), a teraz sama monarchini zaniemogła. Pałac uspakajał, że to absolutnie nic poważnego i królowa niedługo wróci do pełnienia swoich obowiązków.

Tak też się stało i jej wysokość wybrała się do Szkocji do swojej posiadłości i uczestniczyła w oficjalnych spotkaniach. Co roku władczyni pojawia się w Szkocji i otrzymuje symboliczne klucze do Edynburga, a następnie przekazuje je Lordowi Provostowi i wypowiada stałą treść przemowy:

"Zwracam te klucze, będąc w pełni przekonana, że nie mogą znaleźć się w lepszych rękach niż tych Lorda Provosta i radnych mojego miasta Edynburga".

Tak stało się i tym razem, a następnie królowa spotkała się podczas audiencji ze szkocką elitą.

Ta wizyta uspokoiła nieco plotki o złym stanie zdrowia królowej. Zwłaszcza że jej wysokość wyglądała nienagannie i nie było ani śladu po jakiejkolwiek chorobie.    

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: królowa elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje