Reklama
Reklama

Królikowski na grobie ojca rozmyśla o swoim życiu. Paparazzi go przyłapali!

Antek Królikowski (33 l.) ma wyjątkowo ciężki czas. Wszystko przez bezustanny hejt w internecie. W ramach zebrania myśli i oderwania się od codziennych problemów, Antek wybrał się w odwiedziny na grób ojca, Pawła Królikowskiego, który zmarł w 2020 roku. Jednak chwila samotności nie trwała długo. Paparazzi śledzą go wszędzie, nawet na cmentarzu!

Antek Królikowski skomplikował swoje życie na własne życzenie i obecnie mierzy się z wielkim hejtem w internecie. Nic dziwnego, w końcu plotki są bardzo poważne: podobno zdradził żonę, Joannę Opozdę, kiedy była w zagrożonej ciąży. Kochanką okazała się... sąsiadka.

Antek Królikowski na cmentarzu w towarzystwie paparazzich

Aktor jest wyjątkowo zapracowany - promuje program "Przez Atlantyk" w którym występował, udziela wywiadów, gotuje dla uchodźców, odwiedza syna i jeszcze znajduje czas na wyjście z psem kochanki. Podczas gdy Antek gotował posiłki dla uchodźców z Ukrainy, w tym samym czasie Opozda z chorym synem była na oddziale patologii noworodka. 

Reklama

Królikowski w ekskluzywnym wywiadzie dla Pomponika mówił, że niebawem opowie więcej. Dodał też, że paparazzi nieustannie go śledzą i czuje się jak w "Truman Show". Zdaje sobie jednak sprawę, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, ponieważ polskie prawo nie przewiduje rozwiązań dla osób publicznych. Przy okazji nazwał fotoreporterów sępami, którzy wykonują nikczemny zawód. Panowie z aparatami towarzyszyli mu nawet na cmentarzu, gdzie aktor odwiedził grób ojca Pawła Królikowskiego. Co tata poradziłby mu w tych trudnych chwilach?

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się

Według niepotwierdzonych doniesień Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Antka Królikowskiego, z kolei nowa partnerka - w związku z zamieszaniem medialnym - boi się o swoją prawniczą karierę. We wszystkim wspiera go matka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Czy to nie za dużo jak na tak młodego człowieka?

Paparazzi sfotografowali Antka, jak najpierw kupił kwiaty, następnie w kapturze na głowie i w okularach na nosie zjawił się na cmentarzu. Po dotarciu na miejsce zajął się porządkowaniem grobu: wyrzucił stary kosz z kwiatkami i zapalił znicze.

Paparazzi byli wyjątkowo blisko aktora, dlatego w internecie pojawiły się plotki, że może jest to część planu na ratowanie wizerunku.

Zobacz też:

Magda Gessler zaręczona. Wiemy, kiedy ślub i jak wygląda pierścionek!

Antek Królikowski o zdradzie Opozdy! Niebawem opowie nam więcej

Była rosyjska agentka: Putin sam nigdy tego nie zrobi

Media: USA stworzyły zespół na wypadek użycia przez Rosję broni chemicznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy