Reklama
Reklama

Krakowska willa Sylwii Peretti do kupienia za miliony. Razem ze skarbcem

Sylwia Peretti zamierza się przeprowadzić? Niewykluczone. W sieci bowiem, na jednym z portali ogłoszeniowym, można się natknąć na ogłoszenie sprzedaży domu, którego wnętrza są identyczne, jak te, które często prezentowała gwiazda. Cena za nieruchomość jest osiągalna jedynie dla niewielkiej garstki osób.

Sylwia Peretti nie może się pogodzić ze stratą syna

Sylwia Peretti wciąż przeżywa okres żałoby po śmierci syna, który zginął w wypadku latem ubiegłego roku. To właśnie on prowadził pojazd, który ze względu na zawrotną prędkość nie tylko wypadł z drogi, ale został wrakiem. W wypadku zginął nie tylko syn gwiazdy, ale także pozostali trzej pasażerowie - jego koledzy.

Z tą druzgocącą informacją Sylwia Peretti do dziś nie może się pogodzić i choć już jakiś czas temu wróciła na Instagram, to jej wpisy dotyczą głównie syna, za którym niewyobrażalnie tęskni.

Reklama

"Tworzyliśmy w trójkę rodzinę. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi "po przejściach". Byliśmy jednością. Teraz jestem niekompletna, teraz jesteśmy osieroconymi rodzicami którzy walczą, by przeżyć każdy kolejny dzień. A ja? Mam teraz dwa Anioły. W niebie i na ziemi. Teraz to Patryk się nami opiekuje" - napisała niedawno na Instagramie.

Willa Peretti na portalu ogłoszeniowym

Sylwia Peretti od czasu tragedii z udziałem syna wycofała się z życia publicznego. Pogrążona w smutku gwiazda przeżywa w otoczeniu najbliższych, to co się wydarzyło i próbuje dojść do siebie. Wiele wskazuje na to, że postanowiła zmienić dotychczasowe otoczenie.

W sieci, na jednym z portali ogłoszeniowych, można znaleźć ogłoszenie sprzedaży willi, której wnętrza są identyczne jak te, które gwiazda pokazywała na zdjęciach czy relacjach na Instagramie.

W ogłoszeniu można przeczytać, że w posiadłości ma 500m2 i na piętrze znajdują się dwie łazienki. Willa otoczona jest ogrodem i znajduje się na południu Krakowa. To, co wyszczególnia nieruchomość, to... skarbiec, który znajduje się na poziomie -1.

Potencjalny nabywca będzie musiał wyłożyć niemałe pieniądze. Willa wystawiona jest za prawie 6 mln złotych.

Zobacz też:

Sylwia Peretti na grobie syna zostawiła dwa ważne symbole? Nie są zauważalne na pierwszy rzut oka

To nie koniec problemów pogrążonej w żałobie Sylwii Peretti. Nagle poruszyła temat męża

Sylwia Peretti opublikowała niepokojący wpis. Wyznała w nim, co ją spotkało i kto na nią czeka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Peretti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy