Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kożuchowska wściekła na Zielińską!

Małgorzacie Kożuchowskiej bardzo nie spodobało się to, że Kasia sprzątnęła jej tegoroczną "Telekamerę" sprzed nosa. Była pewna, że to ona ją dostanie...

Nagrody "Tele Tygodnia" cieszą się wśród polskich gwiazd ogromnym zainteresowaniem. Prawie każda z nich o niej marzy, bo przyznają je telewidzowie, są więc miernikiem sympatii i popularności.

Reklama

Kożuchowska była niemal pewna, że w tym roku zdobędzie ja po raz trzeci, miejsce na kominku już było przygotowane. Jej odejście z "M jak miłość" było wręcz spektakularne. Zmieniła wizerunek, gra w kolejnych popularnych serialach i to w kilku stacjach. 

Niestety, w tym roku musiała przełknąć gorycz porażki, bo w kategorii "aktorka roku" przegrała z Kasią Zielińską.

"Małgosia była rozczarowana. Przyszła na galę pięknie wystylizowana, choć z reguły nie pojawia się na imprezach, a tu taka przykra niespodzianka" - zdradza "Na Żywo" osoba z bliskiego otoczenia.

Porażka jest tym bardziej bolesna, że Małgosia widzi, jak Kasia próbuje ją kopiować.

"Zielińska stara się naśladować styl Kożuchowskiej. Jej kreacje przypominają te, w których wcześniej pokazała się Gosia. Nawet fryzurę zrobiła sobie podobną, krótko ostrzygła włosy" - zauważa koleżanka aktorek.

Nie tylko o wygląd jednak tu chodzi. Zielińska dostrzegła to, o czym mówiła niedawno Agnieszka Szulim:

"U nas bohaterkami masowej wyobraźni są dziewczyny, które nic nie mówią, są bardzo grzeczne, ładnie się uśmiechają i bardzo ładnie ubierają. I nie wchodzą w żadną kontrowersje" - oceniła dziennikarka.

Zdanie Szulim podziela specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz.

"W Polsce kontrowersje są możliwe tylko na początku kariery, potem trzeba się dostosować do widzów. A seriale oglądają osoby starsze, przywiązane do tradycyjnego postrzegania tego, co przystoi kobietom" - stwierdził w rozmowie z tygodnikiem.

Teraz obie aktorki mają po dwie "Telekamery". Za rok powalczą o trzecią. Czeka nas naprawdę zacięta walka "grzecznych aktorek".

Ehhh, gwiazdy i ich "wielkie" problemy...
Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata | Katarzyna Zielińska | konflikt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje