Reklama
Reklama

Kożuchowska chwali się wyjazdem do Tajlandii! "Wykąpałam się w cieple i blasku słońca"

Małgorzata Kożuchowska (46 l.) jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy. Możliwość cieszenia się słońcem i ciepłem zrekompensowała gwieździe wysiłek, jaki musiała włożyć w pracę na planie filmowym.

"Boska Kożuchowska" jest ostatnio tak zapracowana, że nie ma czasu na wakacje. Ostatnio udało jej się wyjechać jedynie na krótkie ferie w Dolomity. Na szczęście szalejące w tym czasie lawiny i zamiecie śnieżne ominęły wioskę, w której się zatrzymała. 

Na szczęście czasami jej praca to także rodzaj wakacji. Tak było niedawno, gdy razem z Marcinem Tyszką kręciła nowy spot reklamowy dla marki kosmetycznej.

"Uciekliśmy trochę od tej szarugi i naszej zimowej pogody, nawet nie w pełni zimowej, bo gdyby to jeszcze była śnieżna zima ze słońcem i mrozem, to nie byłoby od czego uciekać, ale jest tak jak jest, więc miło było trochę się wykąpać w cieple i w blaskach słońca" – mówi Małgorzata Kożuchowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka nie ukrywa, że praca na planie nie należała do łatwych. Na pobyt w Tajlandii udało jej się wygospodarować zaledwie dwa dni plus czas niezbędny na podróż. Zdjęcia kręcone były już rankiem po jej przylocie i trwały do zachodu słońca. O świcie gwiazda musiała natomiast ponownie stawić się na planie. 

Możliwość cieszenia się słońcem oraz niezwykły efekt, jaki udało się osiągnąć ekipie filmowej stanowiły jednak wystarczającą rekompensatę włożonego w tę pracę wysiłku.

"Wybór był bardzo dobry i rzeczywiście światło, które jest tam i ta aura, która jest tam, jest absolutnie nie do podrobienia i wydaje nam się, że zrobiliśmy coś naprawdę pięknego" – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Reklama
Newseria Lifestyle/informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy