Reklama
Reklama

Kora zdradziła Marka Jackowskiego z sąsiadem. 10 lat ukrywała swoją wielką tajemnicę!

Kora Jackowska to gwiazda, która skradła serca wielu Polaków nie tylko za sprawą swojego muzycznego talentu, ale i charyzmatycznej osobowości. Choć gwiazdy nie ma już wśród nas od 4 lat, jej osoba nadal wzbudza wiele emocji, a anegdoty i plotki o jej stylu życia nie cichną. Jak donoszą tabloidy, jej pierwszy mąż, Marek Jackowski, dopiero po 10 latach dowiedział się prawdy o swoim dziecku.

Kora zdradziła Marka Jackowskiego z sąsiadem. 10 lat ukrywała swoją wielką tajemnicę!

Kora, a raczej Olga Sipowicz, 8 czerwca obchodziłaby 71. Urodziny. Artystka była uwielbianą wokalistką zespołu Manaam. Gwiazda zmarła na raka w lipcu 2018 roku, w otoczeniu rodziny i przyjaciół we własnym domu. Jej talent zachwycał, a burzliwe życie towarzyskie i kolejne łamane męskie serca wzbudzały sensację wśród fanów. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o jej związku z Ryszardem Terleckim, obecnym wicemarszałkiem Sejmu. Gdy uczucie między nią a dawnym hipisem, dziś politykiem Prawa i Sprawiedliwości, wygasło, Kora związała się z Markiem Jackowskim, z którym wychowywała syna Mateusza.

Reklama

W kamienicy, w której zamieszkali w latach 70., ich sąsiadem był Kamil Sipowicz. Tak zaczęła się ich wielka miłość. Trzy lata po narodzinach Mateusza, Kora zdradziła Jackowskiego z Sipowiczem, czego z resztą później nie kryła w wywiadach. Mąż wokalistki był jednak niczego nie świadomy i wychowywał małego Szymona, jak własnego syna.

Skandaliczna prawda wyszła na jaw dopiero, gdy chłopiec skończył10 lat. Dziś zarówno Kamil, jak i Marek mają dobre relacje z synami wokalistki Maanamu.

Kamil Sipowicz, mimo zawirowań uczuciowych w kolejnych latach, trwał przez 40 lat przy ukochanej aż do dnia jej śmierci w 2018 roku.

Zobacz też:

Terlecki i Kora byli w "sadystycznym związku". Palili niedopałki, jedli resztki, spali na klatkach schodowych

Katarzyna Skrzynecka o sobie: "Fryz, jakby mnie krowa wylizała". Ujawnia swój sekret...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kora
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama