Reklama
Reklama

Koniec "Nocy Magii" w TVN i TVN 7. Zamiast wróżek będzie polityka?

Telewizja TVN postanowiła zakończyć emisję programu ezoterycznego. Jest to konsekwencja decyzji, którą podjęła nowa dyrektor programowa stacji. Wróżek nie zobaczymy też na TVN 7. Zamiast tego, na antenie pokazywane są archiwalne programy - w tym wywiad Jolanty Pieńkowskiej z Ewą Kopacz po katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku.

"Noc Magii" na TVN i TVN 7. To koniec nocy z wróżkami

Stację TVN dotknęły poważne zmiiany ramówkowe. "Noc Magii", czyli kultowe już pasmo ezoteryczne z wróżkami i wróżami było emitowane w nocnym paśmie programowym. Przeważnie od godziny 2:40 do 5:00 rano. Od tej pory widzowie mogą się jednak pożegnać z programami tego typu.

"Noc Magii" na TVN i TVN 7. Zamiast wróżek będzie polityka?

W stacji TVN 7 w nocnym paśmie zamiast "Nocy Magii" wyemitowano wywiad Jolanty Pieńkowskiej z Ewą Kopacz, ówczesnym ministrem zdrowia. Wywiad z serii programu "Druga strona medalu" został przeprowadzony tuż po katastrofie smoleńskiej. Wypowiedziane w wywiadzie słowa Ewy Kopacz o dobrej współpracy z rosyjskimi lekarzami zabrzmiały dość dziwnie w obliczu obecnych wydarzeń.

Reklama

Według informacji podanych przez Wirtualne Media, Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery nie odpowiedziało na pytania, dlaczego akurat ten odcinek został wyemitowany.

"Noc Magii" na TVN i TVN 7. Na czym polegał program?

Program "Noc Magii" pozwalał wysłać płatnego SMS-a lub połączyć się przez płatną linię telefoniczną i zadać pytanie wróżbitom. Widzowie najczęściej pytali o zdrowie, miłość, karierę, ale też o przyszłość kraju lub swoich najbliższych.

Wśród prowadzących program byli: wróżka Akima, Doradca Duchowy Mila, Robert Górnicki, Dorota Haładyn, Halina Kazusek, Wróżka Oriana, Jasnowidz Piotr Newi, Jasnowidz Amina, Beata Nowak, Jasnowidz Amala, Magdalena Kulejewska, Jasnowidz Angels, Margarita Kochan, Wróżbita Satoru, Magdalena Pytia, Wiedźmin Michał, Sandra Nadya. Nie wiadomo, czy teraz przygarnie ich jakaś inna telewizja.

"Noc Magii" w TVN i TVN 7. Dlaczego program został zdjęty?

Stacja zamiast transmitowania wróżb na żywo, postanowiła skupić się wyłącznie na stronie internetowej o takiej samej nazwie, jak program. Portal Wirtualne Media skontaktował się z osobami pracującymi w TVN, aby uzyskać komentarz: "Program Noc Magii został zdjęty przez nowego dyrektora programowego i w najbliższym czasie raczej nie powróci - odpowiada Margarita Kochan, jedna z prowadzących pasma.

Z kolei wróżka Ewelina Fragula "Powiem szczerze, że nie wiem czemu program zniknął i nie wiem, czy powróci. Nie mam takich informacji. Choć prowadziłam ten program, to wiem tyle co pan. Niestety, nie wiem nic w tym temacie. Mam nadzieję, że może wróci - wyjaśniła wróżka.

"Noc Magii" w TVN i TVN 7. Widzowie rozżaleni decyzją o zdjęciu programu

Widzowie są rozczarowani decyzją telewizji i nie kryją żalu w komentarzach na Facebooku.

"Szkoda, że Pan Maciej nie pożegnał się z widzami. Tak bardzo będzie mi brakować jego programów"

"To był wspaniały program, tęsknimy bardzo"

"Noc Magii straci wielu odbiorców, nie każdy ma Internet, komputer. Wielu seniorów odpadnie, a wiem, że oglądali"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | TVN 7 | Ewa Kopacz | Jolanta Pieńkowska | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy