Reklama
Reklama

Konflikt Kukulskiej i Szelągowskiej trwał przez lata. Natalia nie kryje już złudzeń i upublicznia prywatne zdjęcia projektantki

Dorota Szelągowska właśnie skończyła 43 lata. Z tej okazji jej bliska znajoma Natalia Kukulska (47 l.) wrzuciła kilka prywatnych fotek. "Dotku, całuję urodzinowo z pakietem najlepszych życzeń z serducha" - napisała w social mediach.

Dorota Szelągowska świętowała urodziny. Mogła liczyć na życzenia od Kukulskiej

Dorota Szelągowska właśnie skończyła 43 lata. Z tej okazji gwiazda TVN mogła liczyć na wiele serdecznych słów, nie tylko od fanów, ale również bliskich osób. Projektantka od dawna przyjaźni się m.in. z Natalią Kukulską, która "w prezencie" upubliczniła kilka zawstydzających fotek. Na zdjęciach widać, jak młode dziewczyny świetnie bawią się w swoim towarzystwie.

"Przywołuję te balangowe wspomnienia w urodziny, by nie zapomnieć, że umiemy w imprezy... I niech to nie mija. Dotku, całuję urodzinowo z pakietem najlepszych życzeń z serducha" - Kukulska skierowała serdeczne słowa do znanej gospodarz programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

Reklama

Szelągowska i Kukulska już tego nie kryją. Dalej się przyjaźnią

Co ciekawe, przyjaźń kobiet miała widocznie wzloty i upadki. Kilka lat temu panie pokłóciły się w czasie rozwodu projektantki z Adamem Sztabą. Podobno Szelągowska czuła się zdradzona przez przyjaciół, ponieważ Kukulska i jej mąż nie stanęli po jej stronie.

Dziś widać, że po dawnym konflikcie nie ma śladu. Powrót przyjaźni można było zaobserwować już w 2017 roku, a następnie podczas tegorocznej zimy, gdy Natalia poprosiła Szelągowską o pomoc w remoncie czterech ścian.

"Dorota jest bardzo zajęta, ale zawsze znajdzie czas dla Natalii. Oczywiście nie jest w stanie zapanować nad szalejącymi cenami materiałów, ale jeśli chodzi o projekty i wykończenie - uwielbia inspirować Natalię. Jest jej szczerze oddana i bardzo ją to cieszy, że może być pomocna" - powiedziała osoba z otoczenia projektantki dziennikarzom "Świat i Ludzie".

Dorota Szelągowska ma za sobą trudne relacje

Warto przypomnieć, że Dorota Szelągowska pierwszy raz wyszła za mąż, mając jedynie 20 lat. Młoda kobieta poślubiła wtedy Pawła Hartlieba. Niestety, miłość nie trwała zbyt długo, a małżeństwo szybko się rozpadło. Rok po rozstaniu z mężczyzną Szelągowska zaczęła spotykać się ze wspomnianym Adamem Sztabą.

To właśnie z nim przeżyła aż 12 lat. Zakochani sformalizowali swój związek w 2013 roku. 21 maja 2015 roku oficjalnie się rozwiedli.

"Najbardziej bolesnym momentem w moim życiu był mój drugi rozwód. To był rozwód po 11 latach życia, pożegnanie ze statusem quo, z całym dotychczasowym życiem, z przyjaciółmi...11 lat życia i to bardzo ważnych, takich, kiedy dorastasz, kształtujesz się. [...] Myślę, że to było takie moje największe zderzenie z innymi ludźmi, ze światem, jak on wygląda" - wyznała gwiazda w rozmowie z Żurnalistą.

Szelągowska jest wdzięczna za to, co ma

Gwiazda TVN-u również w podcaście "WojewódzkiKędzierski" wprost wypowiedziała się o relacjach z mężczyznami. Wspomina ich dobrze, ponieważ zawsze... zostawiali jej coś po sobie.

"Wszyscy mężczyźni, których spotkałam w życiu, byli naprawdę fajni. Każdy z nich miał coś bardzo fajnego w sobie i po każdym z nich zostało albo we mnie coś dobrego, albo jakieś fajne dziecko. Naprawdę mam bardzo dużą wdzięczność za te wszystkie związki, w których byłam" - wyjawiła.

Czytaj też:

Dorota Szelągowska szczerze o najbardziej bolesnym momencie w jej życiu. Nie gryzła się w język

Syn Doroty Szelągowskiej przekazał wielkie wieści. Ma powód, by pękać z dumy

Syn Szelągowskiej tryumfuje. Sztaba dostał nową rolę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy