Reklama
Reklama

Kolejny cios dla Anny Dymnej. Została uruchomiona zbiórka! W niedoli wspiera ją ukochany mąż

Anna Dymna (71 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. 71-latka to nie tylko popularna gwiazda, ale również założycielka Fundacji Mimo Wszystko. Do tej pory zbliżająca się wiosna była dla niej pracowity okresem. W tym czasie Dymna zamieniała krakowski rynek w ogromną scenę, na której swoje talenty prezentowały osoby z niepełnosprawnościami. Niestety, w tym roku będzie zupełnie inaczej.

Anna Dymna - kariera

Anna Dymna dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda zagrała w filmie "Znachor", gdzie wcieliła się w postać Marii Wilczurówny, a także w "Janosiku", tam można ją było podziwiać, jak gra hrabiankę Klarysę.

Aktorka od ponad 20 lat prowadzi Fundację Mimo Wszystko. To przedsięwzięcie ma na celu wspomóc osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Anna Dymna nie poprowadzi krakowskiego festiwalu?

Zawsze na wiosnę Anna Dymna oraz podopieczni jej Fundacji Mimo Wszystko organizowali w Krakowie piękne wydarzenie. Festiwal Zaczarowanej Piosenki w tym roku się niestety nie odbędzie. Aktorka bardzo mocno to przeżywa.

Reklama

"Sytuacja ekonomiczna i geopolityczna zmusiła nas do zawieszenia projektu. Cały czas prowadzimy zbiórkę na ten cel. Mamy nadzieję, że do czasu kolejnej edycji zgromadzimy wystarczające środki finansowe, konieczne do organizacji tak dużego przedsięwzięcia" - powiedziała Ewa Dziadyk z Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko dziennikarzom "Dobrego Tygodnia".

Aktorka martwi się obecną sytuacją. Najpierw nie mogła zorganizować wydarzenia przez szalejącego koronawirusa, później jej Fundacja nie zgromadziła odpowiedniej ilości środków. Chociaż wydarzenie finansowane jest częściowo z datków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, to i tak Fundacja Anny Dymnej część pieniędzy musi zdobyć sama.

"Wierzę, że zrozumiecie tę decyzję, ale no... Nie znaczy to - i niech nikomu nie przyjdzie do głowy - że festiwal przestaje istnieć" - mówiła w wywiadzie Anna Dymna.

Anna Dymna zawsze może liczyć na ukochanego męża

Na szczęście Anna Dymna może liczyć na wsparcie wiernego męża. Krzysztof Orzechowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak jego ukochana chciała zorganizować Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Jej plany legły w gruzach, dlatego mężczyzna musi okazać jej teraz jeszcze więcej zainteresowania i wsparcia.

Małżeństwo już nie raz udowodniło, że może na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. Mąż Dymnej parę miesięcy temu rozchorował się na COVID-19 i wtedy pomimo wielu zobowiązań czuwała nad nim ukochana żona.

Zobacz też:

Anna Dymna dostawała okrutne wiadomości! Przykre, co musiała znosić

Anna Dymna płacze po nocach. "Wylewają się na mnie ścieki"

Wszyscy mówią o tej przemianie. Anna Dymna przeszła odważną metamorfozę w serialu "Wielka woda"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna | Krzysztof Orzechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy