Reklama
Reklama

Kolejne przeparowanie w "Love Island. Wyspa miłości". Beata pokrzyżowała plany Oli. Tego nikt się nie spodziewał!

W najnowszym odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" znów nie zabrakło emocji i niesamowitych zwrotów akcji. Julia zdecydowała się opuścić Wyspę Miłości, bo nie znalazła dla siebie partnera. Przeparowanie zaskoczyło takżę Olę, której Beata... odbiła Kamila. Co wydarzyło się w najnowszym odcinku?

Najnowszy sezon popularnego reality show "Love Island. Wyspa miłości" zdumiewa widzów niemal na każdym kroku. Kiedy wydawało się już, że nic nie jest w stanie zaskoczyć fanów programu, na wyspie pojawiła się Doda! Jak się miało okazać, piosenkarka nie zjawia się w willi tylko po to, by miło spędzić czas - gwiazda dała uczestnikom do myślenia, dzieląc się z nimi swoimi przemyśleniami. A to był tylko początek zaskoczeń w tej edycji!

Reklama

Julia opuściła Wyspę miłości

Michał miał rozterki i wiedział, że nie znalazł pary do budowania relacji na Wyspie Miłości. Julia czuła, że między nimi jest zbyt duża różnica wieku i nie spełni oczekiwań Islandera, który w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci. Julia sama stwierdziła, że nie jest na to gotowa, bo jest jeszcze młoda i nie myśli aż tak dalekosiężnie.

Beata zgodziła się z koleżanką i sama stwierdziła, że są to za szybkie i pochopne deklaracje. W tej relacji nic nie posuwało się do przodu i nic nie zapowiadało dobrego zakończenia. Wieczorem Julia zaprosiła wszystkich do Kręgu Ognia i ku zdziwieniu wszystkich wyznała szczerze, że dziękuję za udział w programie:

"Chciałabym Wam podziękować za dzisiejszą imprezę, ale nie tylko za dzisiaj. Decyzja dojrzewała u mnie od ponad tygodnia no i w końcu podjęłam decyzję, ze jestem gotowa opuścić willę miłości. Niestety nie mogłam tutaj znaleźć nikogo z kim zbudowałabym piękna relację... dużo emocji...Kocham was naprawdę i życzę wam dużo, dużo miłości..." - wyznała.

Julia na koniec przeprosiła Kamila i Olę za swoje zachowanie i zgrzyt, jaki powstał między trójką Islanderów. Na koniec wszyscy uścisnęli Julię, która opuściła Wyspę Miłości.

Szalona gra na Wyspie miłości

Islanderzy mieli w parach na czasach wykazać się sprytem i współpracą i przygotować kilka rzeczy tworzących scenografię domową. Oblekanie pościeli, przygotowywanie dekoracji z suchych ziaren kolorowych, wybieranie zdjęć z dzieciństwa... Zwycięzcami okazali się Sandra i Mateusz, którzy wygrali bony na urządzenie własnego gniazdka.

Zabawa doskonale pokazała, jak się bawią i współpracują Islanderzy. Oglądanie zdjęć z dzieciństwa było także podróżą sentymentalną z uśmiechem na twarzy. Niespodziewanie odwiedziła willę Karolina, która zaprosiła Wyspiątka do Kręgu Ognia i ogłosiła nowe przeparowanie.

"Dziś będzie jeszcze goręcej. Rozpoczynamy przeparowanie, a dzisiaj wybierają ...panie"

Reakcje Islanderów nie były pełne zachwytu. Pierwsza wybierała Sandra, dla której wybór był oczywisty. Karolina zapytała: "Czy tam padło słowo zakochałam się?".

A Sandra szybko odpowiedziała: "Jasne, że tak, myślę, tu każdy z nas jest zakochany w uśmiechu Mateusza (...) Jestem po prostu pewna tej relacji".

Jako druga wybierała Marta i bez namysłu wskazała na Kamila, ponieważ jest dobrym człowiekiem. Druga Marta także nikogo nie zaskoczyła, bo jej wybór był oczywisty. Wskazanie Adama było potwierdzeniem, że są zgodni i dalej chcą razem budować relację.

"Teraz czas na Beatę" - powiedziała Karolina.

Zaskaujące przeparowanie na "Wyspie miłości"

I tu nastąpiło zaskoczenie dla Oli, ponieważ Beata zdecydowała się dalej poznawać Kamila J., tym samym krzyżując plany Oli. Ola nie ukrywała, że miała ochotę rozwijać relację z Kamilem, o którego w ostatnim czasie bardzo zabiegała.

"Olu co tu się właśnie wydarzyło?" - zapytała Karolina

"No nie pasuje mi to" - odpowiedziała Ola.

Agata zdecydowanie potwierdziła swoje dotychczasowe wskazania. Hubert od dłuższego czasu jest w jej myślach i nie było wątpliwości, że może wybrać jakkolwiek inaczej. Karolina zapytała, czego im życzyć, a Hubert odpowiedział: "Zdecydowanie stabilizacji".

Kolejną Islanderką postawioną przed decyzją była Agnieszka. Jej wybór także nikogo nie zaskoczył, ponieważ Aga zdecydowała się budować relację z Kubą.

Na końcu zostało dwóch chłopaków Jay i Michał. Ola musiała zdecydować, który z nich będzie tworzyć z nią parę. Ostatecznie Ola zdecydowała się na Michała, a tym samym Jay musiał pożegnać się z Wyspą Miłości.

Jay opuścił Wyspę Miłości, a Islanderzy pozostali w Kręgu Ognia.

Kolejny odcinek już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

"Love Island. Wyspa miłości" na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę godzina 21:00

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości". Afera łóżkowa, całowanie bez hamulców i złamane serca w Casa Nowa 

"Love Island. Wyspa miłości". Gęsta atmosfera w Kręgu Ognia. Co czeka dziewczyny bez pary? 

"Love Island. Wyspa miłości": sześć nowych uczestniczek. W willi pojawiła się też gwiazda "Top Model" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy