Reklama
Reklama

Kochanka księcia Harry’ego udzieliła kontrowersyjnego wywiadu. Niebywałe, co powiedziała o Meghan!

Książę Harry nie schodzi z pierwszych stron gazet po tym, jak światło dzienne ujrzała jego biografia. Młodszy brat następcy tronu i syn króla przedstawił w książce spojrzenie na Pałac Buckingham osoby uwikłanej w relacje z royalsami. "Ten drugi" książę nie szczędzi gorzkich słów pod adresem rodziny, oskarżając jej członków o wiele niegodziwości. Z tego powodu Harry musi codziennie borykać się z krytyką, która wciąż spada na niego i Meghan Markle. Teraz doszedł mu kolejny problem, czyli… gadatliwa kochanka.

Harry przyznał się do stosunku z dużo starszą kobietą!

Książę Harry sprzedał wiele szokujących faktów z życia brytyjskiej rodziny królewskiej na kartach swojej książki "Spare". Przyznał m.in., że król Karol III "nigdy nie nadawał się" do roli ojca, a także odarł z tajemnicy swoje konflikty z bratem oraz inne nieprzyjemne sytuacje, które uderzyły nie tylko w niego, ale również w Meghan Markle.

Reklama

Wspomniał chociażby o kłótni Kate i Meghan tuż przed królewskim weselem. Książę opowiedział także wiele o swoim życiu prywatnym. 

Zdradził, że pierwszy stosunek seksualny w życiu odbył z dużo starczą od siebie kobietą, tuż przy pubie, w którym się bawił. Okazuje się, że kochanka potraktowała go przedmiotowo, a po wszystkim zdobyła się tylko na... "klepnięcie go w tyłek".

"To był upokarzający epizod ze starszą babką, która lubiła dominujące konie i potraktowała mnie jak młodego rumaka. Wziąłem ją szybko, po wszystkim klepnęła mnie w tyłek i kazała sobie iść. To był błąd, że pozwoliłem, by doszło do tego na zewnątrz, zaraz za pubem pełnym ludzi. Nie mam wątpliwości, że ktoś nas widział" — pisze książę Harry w książce "Spare". 

Kochanka księcia Harry’ego wyśmiała Meghan Markle!

Ostatnio w studiu brytyjskiej śniadaniówki "Good Morning Britain" pojawiła się Catherine Ommanney - 50-letnia celebrytka, która przed ponad szesnastoma laty przeżyła krótki romans z księciem.

Kobieta przyznała przed kamerami, ż obydwoje mieli się ku sobie, ponieważ Harry zdołał znaleźć w niej to, czego szukał. A potrzebował wysłuchania i zrozumienia. Młode dziewczyny nie miały podobnych priorytetów w głowie.

"Krążyło wokół niego sporo 20-latek. Wszystkie chciały z nim być. Ja byłam dobrą słuchaczką, myślę, że inne mu tego nie dały, może tego właśnie potrzebował" - opowiadała.

Dziennikarka postanowiła więc pociągnąć temat i spytała, czy Ommanney sądzi, że Harry zdołał znaleźć wspomniane cechy w Meghan. Celebrytka nie miała wątpliwości...

Na tym jednak nie poprzestała. Wyraziła również żal ze względu na obecną sytuację księcia, który odciął się od najbliższych.

"Nie wiem, co Harry odnalazł w Meghan. Jest mi tylko strasznie przykro z jego powodu i powodu rodziny królewskiej. Nie sądzę, żeby był w stanie prędko stanąć na nogi po tym wszystkim" - przyznała kobieta.

Kochanka Harry’ego poniosła konsekwencje swoich czynów?

Celebrytka nie ukrywała także, że przeżyła prawdziwy koszmar, gdy prasa dotarła do informacji o jej powiązaniu z brytyjskim księciem. Jak zdradziła, dziennikarze tygodniami przesiadywali pod jej domem, czekając aż wyjdzie na zewnątrz.

Medialna nagonka i presja sprawiły, że musiała skreślić związek z brytyjskim arystokratą, gdy był jeszcze w powijakach.

"Zaraz, gdy tylko wieści się rozniosły, mój dom okrążyli paparazzi. Siedzieli tam przez trzy tygodnie. To było straszne. Gonili za mną po ulicy. (...) To nie miało szans przerodzić się w poważny związek" - dodała z pewną rezygnacją w głosie.

Zobacz też:

Książę Harry przyznał się do zabicia Afgańczyków. Teraz mierzy się z ostrą krytyką

Książę Harry nikomu nie daruje. Przyszła kolej na dzieci Williama. One również są winne?

Książę Harry i Meghan Markle: Płyną tragiczne wieści ze Stanów! Dantejskie sceny w Montecito!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy