Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle: Płyną tragiczne wieści ze Stanów! Dantejskie sceny w Montecito!

Książę Harry i Meghan Markle mają ostatnio same problemy. Sussexowie zresztą w dużej mierze sami się do tego przyczynili. Najpierw za sprawą głośnego dokumentu Netflixa, a potem kontrowersyjnej biografii syna Karola III i księżnej Diany. Afera z rodziną królewską może jednak zejść na dalszy plan. Wieści ze Stanów mocno bowiem niepokoją...

Harry i Meghan nie dają o sobie zapomnieć. Choć - jak twierdzili - zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej, bo chcieli zaznać spokoju, sami od pewnego czasu wywołują aferę za aferą. 

Ostatnio głośno jest o ich poczynania w związku z serialem Netflixa, gdzie nie zostawili na brytyjskiej monarchii suchej nitki. Oliwy do ognia właśnie dolewa biografia Harry'ego, w której jeszcze mocniej zaatakował rodzinę.

Sussexowie swoje miejsce na ziemi mieli znaleźć w Stanach, gdzie przeprowadzili się do luksusowej willi w Montecito w Kalifornii. To pierwszy dom, który Meghan i Harry kupili za własne pieniądze - wcześniejsze posiadłości, w których mieszkali, były wynajmowane lub finansowane przez królewski dwór.

Reklama

Powódź w Montecito. Co z domem Harry'ego i Meghan

Za swoje nowe gniazdko Harry i Meghan zapłacili ponad 14 mln dolarów. Sussexowie mogą korzystać z 9 sypialni i 16 łazienek. Do dyspozycji mają również bibliotekę, kino domowe, sauny, salon gier, piwnicę z winami oraz garaż na 5 samochodów. Znajdują się tu również kort tenisowy, domek herbaciany, sala teatralna i oczywiście piękny, odkryty basen, z którego w słonecznej Kalifornii rodzina może korzystać bardzo często. Obok głównego budynku znajduje się również drugi, wolnostojący domek dla gości z dwiema sypialniami i łazienkami.

Teraz okazuje się, że mogą to wszystko stracić. Kalifornię nawiedziła bowiem wielka powódź. Mieszkająca niedaleko Sussexów Ellen DeGeneres zamieściła w sieci wstrząsające nageanie:

"Montecito jest objęte obowiązkową ewakuacją. Jesteśmy na wzniesieniu, więc poprosili nas o schronienie na miejscu. Proszę, dbajcie o siebie wszyscy" - wyznała gwiazda telewizji.

Harry i Meghan będą musieli się ewakuować?

Według doniesień Reutersa, mieszkająca w okolicy Oprah Winfrey nie może wrócić do swojego domu, a schronienie znalazła na Hawajach, gdzie aktualnie przebywa. 

Prezydent Biden już ogłosił stan wyjątkowy. Do tej pory zginęło z powodu kataklizmu dwanaście osób. Co z Harrym i Meghan?

"Z powodu ryzyka powodzi i lawin błotnych ewakuacją objęto w poniedziałek 25 tysięcy osób, w tym całą nadmorską społeczność Montecito. Wśród prawie dziewięciu tysięcy mieszkańców Montecito, oddalonego o ponad 140 kilometrów od Los Angeles, jest wiele sław i celebrytów, w tym brytyjski książę Harry i jego żona Meghan" - alarmuje tvn24.pl.

Zobacz też:

Książę Harry obrzucił błotem ojca i brata! Reputacja Meghan została "zeszmacona", a to tylko początek oskarżeń

Płonący z wściekłości William i zdumiona Camilla. Royalsi reagują na zmasowany atak księcia Harry'ego

Książę Harry i Meghan Markle stracili dziecko. Pochowali je w sekretnym miejscu pod drzewem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama