Reklama
Reklama

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dla Klaudii i Patryka przygoda na Wyspie miłości dobiegła końca. Wszystkie Wyspiątka były przejęte takim obrotem sprawy. Nic dziwnego, że konflikt wisiał w powietrzu. Ola i Alicja nie wytrzymały, a w ich kłótni poszło o... Mateusza.

"Love Island. Wyspa miłości". W 7. odcinku Klaudia i Patryk musieli wrócić do domu

"Love Island. Wyspa miłości" można oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00

Po przeparowniu, do jakiego doszło w poprzednim odcinku "Love Island" atmosfera w willi, którą mieliśmy okazję zobaczyć od środka była napięta. Klaudia i Patryk ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich uczestników show, zostali singlami. Niestety, single wracają do domu. Na spakowanie i opuszczenie willi mieli 30 minut. Nastroje wśród uczestników nie były najlepsze, tym bardziej że nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania. 

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Nowe pary Łukasz i Wiktoria oraz Ola i Adam

Nowe pary zaczęły budować relacje i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Łukasz był bardzo szczęśliwy, bo zdecydował się na Wiktorię, którą odbił Patrykowi, a Ola wybrała Adama, który z kolei tworzył parę z Klaudią.

Wiktoria utwierdziła Łukasza, w tym, że dokonał dobrego wyboru: "Cieszę się, że mnie wybrałeś i dalej chcę, żeby tak było tak jak dzisiaj".

Z kolei Ola szepnęła Adamowi: "Ogólnie to tak słabo wygląda, że wzięłam na randkę jednego, a wybrałam drugiego, ale ja nie chcę tworzyć relacji przyjacielskiej tylko relację taką normalną".

"Love Island. Wyspa miłości". Pierwsze spięcie między Olą i Alicją

Układ par wydawał się idealny. Islandersi zaczęli nowy dzień w szampańskich humorach. Rano jednak rozmowa dziewczyn o przebiegu przeparowania skłoniła je do rozmowy, zwłaszcza gdy Ola potwierdziła, że brała w swoim wyborze pod uwagę także Mateusza. Gdy Wiktoria zapytała Olę, czy ktoś jej się jeszcze podoba, Islanderka odpowiedziała: "No jeszcze myślałam, żeby wybrać Matiego".

Na te słowa Alicja natychmiast zareagowała:  "Uuuuu, ale byś namieszała..."    

Alicja zwierzyła się dziewczynom, co jej się nie podobało w zachowaniu Mateusza z Agatą i doprecyzowała, że wśród dziewczyn są zasady , których przestrzegają:  "Między dziewczynami od początku trzymamy się takich zasad: Podoba mi się ten i ten, chciałabym z nim porozmawiać. Pytasz o zgodę...".

Szybko doprecyzowała Ola: "Czyli muszę przyjść do ciebie najpierw, czy mogę porozmawiać z Hubertem?".

"Love Island. Wyspa miłości". Drugie spięcie między dziewczynami

Atmosfera zaczęła się "zagęszczać" gdy Ola w towarzystwie wszystkich Islanderów powiedziała wprost, że musi pytać o zgodę, gdy będzie miała w planie rozmowę z którymś z chłopaków. Między paniami doszło do kolejnej wymiany nieprzyjemnych zdań. Ola stwierdziła, że Alicja jest zazdrosna, a Alicja uważa, że Ola łamie zasady.

Mateusz w pewnym momencie poczuł, że zazdrość Alicji może być niewygodna dla ich relacji. Ale Adam, który jest w parze z Olą miał poczucie , że Islanderka weszła do willi i już zaczyna konflikty. Zaczęło to szybko weryfikować ich relację, bo Adam z Olą są parą zaledwie jeden dzień.

"Ej dobra dziewczyny, bo ja Wam zaraz rozstawię basen, mamy kisiel jakiś coś? Chcecie się napierdzielać?" - zapytał Adam słysząc, że temperatura rozmowy prawie wrze.

Alicja skwitowała na koniec do chłopaków: "Niestety, Ola wprowadza negatywną atmosferę do grona dziewczyn". Nad basenem rozmowy Islanderek nadal się toczyły w niemiłej atmosferze:

"A co ja takiego powiedziałam przy chłopakach?" - zapytała Ola

"Włożyłaś mi w buzię nie moje słowa"... - odparła Alicja

"Wiecie co jest najgorsze? Ona ma racje (Ola), ale uważam, że ona nie potrafi rozwiązać konfliktu" - zwierzył się Adam chłopakom.

Następnie poprosił Olę na rozmowę i wyznał, że trudno im się dogaduje razem i mimo pociągu fizycznego, ognia w oczach nie czuje do końca tej relacji. Dając Oli do zrozumienia, że raczej nie powstanie z niej gorące uczucie.

Wątpliwości zagościły także w relacji Kamila i Julii. Ale szczera rozmowa Islanderów utwierdziła ich w przekonaniu, że nie powinni się zamykać tylko na siebie.

A specjalnie dla czytelników Pomponika Klaudia i Patryk mają do przekazania kilka słów:

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości już jutro o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Przeczytajcie również:

"Love Island. Wyspa miłości". Sportowa randka, przeprosiny i agresja. Co słychać u Islanderów? 

"Love Island. Wyspa Miłości": Kamil poszedł na randkę z Julią. Jego partnerka oburzona!  

"Love Island": Julia w środku nocy poprosiła Huberta, by poszedł za nią. Nie wiedział, co go czeka

"Love Island. Wyspa miłości". Z sypialni dochodziły odgłosy nowego uczestnika Adama i...    

"Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon odkryła tajemnice willi uczestników [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy