Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Klaudia Halejcio "zawala" studia przez karierę! "Nie mam prawie ani jednego dnia wolnego"

Klaudia Halejcio (26 l.) twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze.

Celebrytka z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w serialu "Pierwsza miłość" oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: "Żona potrzebna od zaraz" i "Człowiek dwóch szefów". Nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Reklama

- Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie mam prawie ani jednego dnia wolnego - żali się Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny.

- Nauczyłam się tego przez wiele lat pracy, bo wcześniej też grałam, kiedy uczyłam się w szkole. Wiem, że potrafię sobie to wszystko tak zorganizować, żeby było dobrze i na studiach, i w pracy - mówi Klaudia Halejcio.

Twierdzi, że po kilku latach nauki jest absolutnie przekonana, że studia te bardzo pomagają jej w pracy aktorki. Dzięki zdobytej wiedzy jest w stanie lepiej rozumieć graną postać, a tym samym lepiej ją kreować. Wie bowiem, jakie mechanizmy kierują ludzkimi poczynaniami i jakie może być podłoże określonych zachowań. 

- W ogóle bardziej rozumiem mnogość i absurdalność zachowań, które są w ludziach, i to pozwala mi budować bardziej barwną postać.

Jako specjalizację w ramach studiów psychologicznych Halejcio wybrała seksuologię.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje