Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z przeszłości! Ogromna zmiana

Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie zdjęcia sprzed lat, na których wygląda zupełnie inaczej niż dzisiaj. Aktorka wydoroślała i zmieniły się jej rysy twarzy. Poznajecie?

Klaudia Halejcio to aktorka młodego pokolenia, znana głównie z seriali. Mogliśmy ją zobaczyć w "Złotopolskich", "Pierwszej Miłości", Przepisie na życie", czy "Hotelu 52". Pierwszy raz na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego. 

Klaudia Halejcio: życie prywatne

Co ciekawe, Halejcio nie wiązała przyszłości z aktorstwem. Skończyła psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jednak jej życiowe plany uległy zmianie i zamiast pomagać ludziom, postanowiła zostać celebrytką.

Ostatnio Klaudia została mamą małej Nel, co skrzętnie relacjonuje na Instagramie. Trzeba przyznać, że cieszy się sporą popularnością, bo jej profil obserwuje ponad 580 tysięcy fanów. 

Reklama

Klaudia Halejcio chwali się płaskim brzuchem po porodzie. Pobiła Lewą?

Jakiś czas temu chwaliła się także nowym domem, za 9 milionów złotych, do którego przeprowadziła się razem z tatą swojej córeczki. 

Klaudia Halejcio zalała się łzami! W domu za 9 milionów skrywa straszną prawdę!

Klaudia Halejcio: serial "Pierwsza miłość"

W mediach społecznościowych telewizji Polsat pojawiły się zdjęcia sprzed kilkunastu lat z serialu "Pierwsza miłość". Wszystko z okazji 17 lat emisji. Niektórzy aktorzy zmienili się nie do poznania, innych bez problemu można rozpoznać. 

Również Klaudia Halejcio znalazła się na jednym z nich. Aktorka zdecydowanie dorosła, a jej twarz zmieniła się z dziecięcej na kobiecą. Dużo mocniej się maluje i ma nienaturalny kolor włosów. Jak myślicie, teraz wygląda lepiej?***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także:

Anna Lewandowska sporo obnażyła na balu miliardera! Sensacyjne plotki to jednak prawda!

Emil Stępień przeprasza Dodę po rozprawie rozwodowej! "Byliśmy rodziną, wybacz mi moje błędy"

Sławek Uniatowski przez "wybryk" Barbary Kurdej-Szatan stracił pracę w TVP!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | metamorfoza | Pierwsza miłość | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy