Reklama
Reklama

Emil Stępień przeprasza Dodę po rozprawie rozwodowej! "Byliśmy rodziną, wybacz mi moje błędy"

Emil Stępień po rozprawie rozwodowej z Dodą opublikował na swoim profilu bardzo osobiste oświadczenie. Po wszystkich skandalach postanowił przeprosić byłą partnerkę i podziękować jej za wszystko, czym przez wspólne lata go obdarzyła. Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał! Fani jednak pozostają sceptyczni.

Emil Stępień i Doda 15 listopada 2021 roku spotkali się w sądzie na rozprawie, która oficjalnie przypieczętowała ich głośny rozwód. Po kilku miesiącach słownych przepychanek w sieci, byłego męża gwiazdy chyba zaczęło gryźć sumienie.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od skandalu wokół premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska, czyli reżyserka kontrowersyjnej produkcji, w końcu ogłosiły, że udało im się dokończyć montaż na własnych zasadach. 

Reklama

Emil Stępień przeprasza Dodę

Były mąż Dody tuż po rozprawie rozwodowej opublikował na swoim profilu bardzo osobiste oświadczenie. Po wszystkich skandalach ze swoim udziałem, postanowił przeprosić byłą partnerkę za błędy i... prosić o wybaczenie! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał.

Emil podziękował Dodzie za wspólnie spędzone lata oraz wszystko, czym przez ten czas go obdarowała. Producent ma nadzieję, że artystka ułoży sobie życie na nowo i znajdzie miłość, na którą zasługuje.

Fani są zrozpaczeni, że kolejny związek Dody rozpadł się. Para była jedną z najpopularniejszych w całym show-biznesie.

Ma rację?

Zobacz też:

Doda apeluje do fanów: "Jestem po ciężkiej terapii i leczeniu"

MTV EMA: Maneskin przed występem na Węgrzech mocno o homofobii!

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowych w filmie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emil Stępień | Doda | rozwód
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy