Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio zalała się łzami! W domu za 9 milionów skrywa straszną prawdę!

Celebrytka Klaudia Halejcio (31 l.) jakiś czas temu została mamą. Uwagę mediów przykuły jednak zmiany jej miejsca zamieszkania, bo gwiazdka wprowadziła się do rezydencji za miliony. Mało kto wie, że jej życie to jednak nie bajka. Okazuje się, że po porodzie została zalana krytycznymi opiniami dotyczącymi wyglądu oraz połajanek, że za wolno chudnie po ciąży. Jak wspomina, była to poważny zgrzyt w ważnych dla każdej matki pierwszych miesiącach macierzyństwa. Przy okazji zalała się łzami...

Klaudia Halejcio w czerwcu tego roku została mamą. Rozpromieniona aktorka chętnie dzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Trudno jej się dziwić, bo o macierzyństwie marzyła od dłuższego czasu, ale nie bardzo miała z kim tych planów zrealizować. 

Związek z Tomkiem Barańskim, z którym wydawali się wprost stworzeni dla siebie, zakończył się w 2016 roku i, jak się ostatnio okazało, pozostawił po sobie gorzkie wspomnienia. Aktorka nie wytrzymała długo jako singielka. Zaledwie pół roku po rozstaniu wybrała się do Hiszpanii z nowym chłopakiem, jednak kiedy w jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym zdecydowała się nie tylko na wspólne dziecko leż także na willę za 9 milionów złotych, stało się jasne, że wreszcie dobrze trafiła. 

Reklama

Klaudia Halejcio mierzy się z hejtem

Celebrytka chętnie dzieli się swoją prywatnością na Instagramie. Z czasem trochę tego pożałowała... Jak ujawniła, pod jej przepełnionymi szczęściem wpisami dotyczącymi macierzyństwa zaczęły pojawiać się krytyczne opinie: 

Podobne doświadczenia ma za sobą Agnieszka Włodarczyk. Jak ujawniła, po tym, gdy poprosiła inne mamy o dzielenie się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami, zalały ją opinie, z których dowiedziała się, że jest beznadziejną matką i wszystko robi źle. Halejcio ciągle nie może zrozumieć, dlaczego kobiety potrafią być tak okrutne wobec innych kobiet: 

Zobacz też: 

Alek Baron został ojcem, Jak wyglądają jego córeczki?

Chloe Ferry powiększyła usta. Przesadziła?

Duży wzrost nowych zakażeń. Wiceminister ujawnił dane

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy