Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio już jest gotowa na "zająca". Tak przystroiła willę za 9 mln złotych

Klaudia Halejcio (31 l.), bardziej niż aktorstwem, para się od dłuższego czasu byciem influencerką oraz specjalistką od aranżacji wnętrz. Mama małej Nel znana jest ze swojego perfekcjonizmu i dbania o najdrobniejszy szczegół willi za 9 mln złotych. Z tego powodu tydzień temu wynajęła specjalną ekipę, która zajęła się przystrajaniem posiadłości na święta wielkanocne. Warto było ?

Klaudia Halejcio już jest gotowa na "zająca". Tak przystroiła willę za 9 mln złotych

Klaudia Halejcio jest zapracowaną młodą mamą, dlatego by przygotować swój niemal 500-metrowy dom do świąt, zatrudniła specjalną ekipę, która pomogła jej zaaranżować przepastne wnętrza.

Przypomnijmy, że na Boże Narodzenie Klaudia również dołożyła wszelkich starań, by jej "skromne gwiazdko" rozbłysnęło setką światełek, a choinka przyćmiła drzewka reszty celebrytek. Przy okazji wojny w Ukrainie zaś, aktorka pozwoliła sobie wyświetlić na ścianie swej posiadłości, w akcie solidarności, flagę naszych sąsiadów, co spotkało się z mieszanymi reakcjami. 

Reklama

Słynąca z wysokiego poczucia estetyki Klaudia z okazji Wielkanocy postawiła na ekstrawaganckie dekoracje. Ekipa, która wkroczyła tydzień temu do willi Halejcio, dostarczyła lampki, które oplotły pnie drzew oraz dekoracje z kwiatów. Zadbano również o ogródek, gdzie postawiono instalację w kształcie wielkiej wiewiórki, a na stole zawitały figury królików.

Tym razem przesadziła?

Zobacz też:

Halejcio odkamienia toaletę w kusej mini i szpilkach. Fani komentują: "Dama klozetowa"

Antek Królikowski: Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?! Zaskakujące, co wyszło!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy