Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski: Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?! Zaskakujące, co wyszło!

Antek Królikowski (33 l.) ma ostatnio niezwykle trudny czas. Najpierw pojawiły się informacje, że aktor zdradzał swoją ciężarną wówczas żonę z jej sąsiadką. Później reklamował swoją twarzą walkę sobowtórów prezydenta Zełenskiego i Putina, a na końcu w programie "Przez Atlantyk" miał wyjawić, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Zaskakujące, co teraz wyszło!

Antek Królikowskirozgrzał niedawno media do czerwoności! Najpierw wdał się w wielką awanturę ze swoim teściem, podczas której to nawet miały paść strzały. Później jeden z portali donosił, że Antek zdradził ciężarną jeszcze wtedy żonę z jej sąsiadką.

Tabloidom udało się nawet ustalić, że aktor zamieszkał ze swoją nową ukochaną w bliskim sąsiedztwie Opozdy. Królikowski przemilczał jednak całą sprawę i przyznał, że gdy nadejdzie czas - przedstawi swoją własną wersję zdarzeń.

Reklama

Nie był to jednak koniec skandali. Królikowski nieoczekiwanie poinformował, że został włodarzem nowej patogali Royal Division. Gdy mogło się wydawać, że nie mógł już upaść niżej - wszyscy byli w błędzie.

Okazało się bowiem, że pojedynkiem wieczoru ma być starcie sobowtórów prezydenta Zełenskiego i Putina. Szybko ogłoszono, że to tylko prowokacja, ale niesmak pozostał. W dzisiejszych czasach wszelkie tego typu akcje nie powinny mieć miejsca.

Problemy ze zdrowiem Królikowskiego

Antek przeprosił za swoje zachowanie i zapowiedział, że na jakiś czas wycofuje się z show-biznesu. Przyznał wówczas, że musi zadbać o swoje zdrowie, bo "ma dla kogo żyć". Niedługo potem paparazzi sfotografowali go na wizycie w jednym z warszawskich szpitali.

Królikowski jest bohaterem emitowanego właśnie na TVN programu "Przez Atlantyk". Show było kręcone w listopadzie, więc niefortunnie dla Antka i Joanny, wciąż pojawiają się w programie zapewnienie miłości Królikowskiego do żony i inne wzruszające wyznania.

Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?

W minionym odcinku Antek wyznał nieoczekiwanie, że cierpi na poważną, nieuleczalną chorobę. Mowa o stwardnieniu rozsianym.

Po emisji odcinka pojawiło się jednak wiele pytań, czy fragment o chorobie nie został dograny po aferach z Królikowskim i nie jest pokrętną próbą ratowania jego zszarganego wizerunku. W materiale widać było bowiem odwiedzającego dziadków Królikowskiego.

Pudelek dotarł do osoby pracującej przy produkcji programu. Według ich ustaleń fragment ten faktycznie został dograny już po tym, jak syn Królikowskiego przyszedł na świat.

Jak myślicie, czy to faktycznie PR-owa zagrywka? Czy może niefortunny zbieg okoliczności?

Zobacz też:

Antek Królikowski nieuleczalnie chory. Wyznał, że lekarze postawili już diagnozę, to stwardnienie rozsiane

Mama Królikowskiego bezwarunkowo go wspiera. „Przepłyniesz nie tylko Atlantyk” 

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama