Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski nieuleczalnie chory. Wyznał, że lekarze postawili już diagnozę, to stwardnienie rozsiane

Antek Królikowski przechodzi poważny kryzys wizerunkowy po tym, jak reklamował walkę MMA sobowtórów Zełeńskiego i Putina. Wcześniej na jaw wyszło, że rozstał się z żoną, Joanną Opozdą. Według niepotwierdzonych informacji miał ją zdradzać, gdy jeszcze była w ciąży. Te dwa skandale cieniem położyły się na karierze aktora, który już stracił m.in. angaż w serialu. Teraz możemy go oglądać w programie "Przez Atlantyk". W ostatnim odcinku Antek przyznał, że jest poważnie chory...

Antek Królikowski zaliczył w ostatnim czasie dwie poważne wpadki. Najpierw na jaw wyszło, że zdradzał żonę z sąsiadką, gdy ta była jeszcze w ciąży. Aktor miał zostawić Joannę i wyprowadzić się do kochanki Izabeli. Tabloidom udało się ustalić, że Antek i Iza mieszkają razem w bliskim sąsiedztwie Opozdy.

Królikowski nie chciał komentować tych doniesień. Podczas konferencji programu "Przez Atlantyk", w którym aktualnie występuje, na pytania jednego z dziennikarzy o to, czy plotki na temat niewierności są prawdziwe, zareagował agresywnie i go zwyzywał. Widać, że Antkiem targają emocje, dlatego też zdecydował, że na jakiś czas usunie się w cień. 

Reklama

Jednak ponownie zrobiło się o nim głośno za sprawą współpracy z  federacją MMA. Królikowski patronował i reklamował walkę sobowtórów Zełeńskiego i Putina. W sieci wylał się na aktora hejt, nawet koledzy z branży go krytykowali. Ostatecznie Antek wycofał się, przeprosił i oświadczył, że musi teraz zająć się swoim zdrowiem. Sytuacja okazał się na tyle poważna, że ostatnio trafił na noc do szpitala na oddział chorób wewnętrznych i kardiologicznych.

Antek Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane

Na antenie TVN emitowane są aktualnie odcinki programu "Przez Atlantyk", w którym udział bierze m.in. Antek Królikowski. Ostatnio uczestnicy wyprawy zmagali się ze zmianami pogody i musieli zmienić kurs. Dodatkowo na pokładzie wybuchł konflikt, ponieważ nie wszystkim spodobał się podział związany ze spaniem na zmiany. Teraz największymi problemami załogi okazały się brak wiatru i zamieszki w miejscu docelowym. Z tego powodu wyznaczono nowy cel podróży i jest nim Martynika.

Podczas siódmego odcinka Antek Królikowski postanowił podzielić się z załogą wstrząsającą informacją. Jego problemy zdrowotne są bardzo poważne. U aktora zdiagnozowano stwardnienie rozsiane.

Królikowski opowiadał, że w 2016 roku został zaproszony do udziału w programie rozrywkowym. Nagle na scenie dziwnie się poczuł... 

Antek mówił, że jest w trakcie leczenia i przyjmuje leki. Ma także rozplanowane wizyty w szpitalu. "Są takie momenty, że człowiek się zastanawia "po co to wszystko". Od lat ludzie postrzegają mnie "widać, że naćpany, naje**ny". Bywa to mega denerwujące" - żalił się w programie.

Dodał, że skoro los tak go doświadczył, to chce pokazać światu, że mimo choroby można pięknie żyć, mieć syna, spełniać się zawodowo, a  nawet przepłynąć Atlantyk. "Można wszystko, tylko trzeba bardzo chcieć" - przekonywał Królikowski.

***

Zobacz także:

Bożena Dykiel niepokoi swoim zachowaniem na ulicy. "Wynocha, wynocha, wynocha"

Johnny Depp zgwałcił Amber Heard!? "Wziął 10 tabletek ekstazy, zgwałcił ją butelką" - twierdzi prawniczka aktorki

Pisarek uderza w Wiśniewskiego: "Ma dwie twarze. Udaje przed kamerami, że jest wspaniały i czuły, a później szerzy hejt"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Przez Atlantyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy