Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio wyświetliła na swojej willi barwy Ukrainy. "Zero taktu"

Klaudia Halejcio (31 l.) chciała okazać swoje wsparcie Ukrainie, która w chwili obecnej odpiera rosyjski atak. Niestety nie zrobiła tego w najlepszy sposób i spotkała się ze sporą krytyką.

Bieżąca sytuacja na Ukrainie sprawia, że wielu celebrytów pragnie wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów. W momencie rosyjskiej inwazji na Ukrainę każdy z nas wstrzymał oddech. Kraj broni się już czwarty dzień, a Polacy robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc uchodźcom.

Klaudia Halejcio chciała wesprzeć Ukrainę

W mediach społecznościowych wiele osób założyło także zbiórki, gdzie można wpłacić pieniądze, bądź przekazywać niezbędne rzeczy na pomoc Ukrainie. Duża część gwiazd i znanych osób wyraziła swoje poparcie dla tego typu akcji. Jedną z nich jest Klaudia Halejcio. Aktorka zdecydowała się jednak okazać je w dość... nieprzemyślany sposób.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Klaudia Halejcio obecnie mieszka w wilii wartej 9 milionów złotych. Posiadłość jest naprawdę imponująca, dlatego gwiazda dość często pokazuje ją na swoim Instagramie. I to właśnie na budynku własnego domu wyświetliła barwy Ukrainy.

Niestety pomysł pokazania jedności z Ukraińcami nie do końca przypadł do gustu internautom, którzy skrytykowali aktorkę.

Chyba krytyka mocno dotknęła aktorkę, bo post został dość szybko usunięty.

A Wy co uważacie? 

Zobacz też:

Moskwa zaprasza uchodźców. "Przyjmę ukraińską matkę z dzieckiem"

Rodowicz komentuje fałszywe zbiórki na Ukraińców! "To hieny". Deklaruje, że chce przyjąć uchodźców

Wojna na Ukrainie. Piąty dzień inwazji Rosji


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | wojna Ukraina-Rosja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy