Reklama

Reklama

Reklama

Moskwa zaprasza uchodźców. "Przyjmę ukraińską matkę z dzieckiem"

Z pomocą dla ludzi szukających w naszym kraju schronienia przed wojną ruszyły dziesiątki tysięcy Polaków. Robert Moskwa (56 l.), gwiazdor „M jak miłość”, także chce przyjąć pod swój dach Ukraińców - koniecznie matkę z dzieckiem!

Robert Moskwa, któremu popularność i ogromną sympatię widzów przyniosła rola Artura Rogowskiego w serialu „M jak miłość”, to człowiek o wielkim sercu. Aktor często angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, ale bardzo rzadko się tym chwali.

Kilka lat temu Robert Moskwa został certyfikowanym trenerem biznesu i uruchomił własny internetowy kanał, na którym publikuje porady dla... frankowiczów.

Robert Moskwa rozegrał też wiele charytatywnych meczów z Reprezentacją Artystów Polskich w piłce nożnej, do której należy od lat. Aktor wspiera również kilka fundacji, a jego nazwisko znajduje się na liście laureatów plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”.

Reklama

Robert Moskwa oferuje pomoc uchodźcom

W dniu, w którym Putin wydał rosyjskim żołnierzom rozkaz zaatakowania Ukrainy, gwiazdor „M jak miłość” ogłosił na Facebooku, że jest gotów zapewnić dach nad głową uchodźcom zza naszej wschodniej granicy.

Robert Moskwa odniósł się przy okazji do kwestii sankcji, jakie świat nakłada na Rosję z powodu napaści na Ukrainę.

Aktor opublikował na Instagramie słynne już zdjęcie dwojga dzieci oddających cześć żołnierzom ukraińskim jadącym walczyć o kraj... Skomentował je słowami „Wolna Ukraina”.

Chęć przyjęcia pod swój dach uchodźców z Ukrainy zadeklarowała też Julia Kamińska. Z kolei Ilona Ostrowska na Pomoc dla Ukrainy przeznaczyła swoje wynagrodzenie za trzy spektakle w Och-Teatrze, a Wojciech Zieliński własnoręcznie przygotował kilkadziesiąt kanapek, które jego sąsiad zawiózł na granicę ukraińsko-polską.

Zobacz też: 

Romans syna odbił się na Ostrowskiej-Królikowskiej. Burza w sieci

Hyży, będąc w ciąży, karmi piersią. Tak zareagowali fani

Maja Bohosiewicz chce dać dach nad głową Ukraińcom

Uciekają z Ukrainy. Nie ma miejsc w pociągach do Polski

***

AIM
Dowiedz się więcej na temat: wojna w Ukrainie | Robert Moskwa | uchodźcy

Reklama

Reklama

Reklama