Reklama
Reklama

Kim jest mąż Ewy Wachowicz? Sławomir Kowalewski ma wyjątkowy talent. Wystąpił w popularnym show

Ewa Wachowicz (52 l.) nie tylko spełnia się zawodowo. Jak właśnie się pochwaliła, rozpoczęła budowanie szczęśliwego życie u boku męża - Sławomira Kowalewskiego. Kim jest wybranek gwiazdy programu Polsatu "Ewa gotuje"? Ma niebywały talent i od lat realizuje się w pewnej wyjątkowej branży.

Ewa Wachowicz już po ślubie

Sławomir Kowalewski niespodziewanie poślubił Ewę Wachowicz dnia 2 września 2023 roku. Dla wielu to, kim jest wybranek dziennikarki, prezenterki i Miss Polonii z 1992 roku, dotąd było tajemnicą.

Jak się okazuje, Sławomir ma doświadczenie wokalne i jest zakochany w muzyce. Jego talentem zachwycała się nawet Kora w znanym programie muzycznym "Must be the Music". Dziś Kowalewski nieco zszedł z muzycznej ścieżki, ale zajmuje się czymś równie ciekawym i inspirującym.

Reklama

Kim jest mąż Ewy Wachowicz? Sławomir Kowalewski szedł w tym kierunku od dziecka

Sławomir Kowalewski już od najmłodszych lat uczęszczał do Szkoły Muzycznej w Szczecinie, gdzie uczył się śpiewać. Później studiował filologię polską na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczęszczał także na studia kulturoznawcze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Wybrane kierunki bardzo przydały mu się w pracy prezentera radiowego i telewizyjnego w Szczecinie. Od 2003 roku był nawet związany z radiem RMF FM. Pracował w stacji do 2015 roku. Aktualnie można słuchać go w Radiu Kraków. Na stronie radia można przeczytać, że Sławomir: "uwielbia górskie wędrówki, dobrą kuchnię, żeglarstwo i wesołe towarzystwo".

Mąż Ewy Wachowicz w "Must be the music". Kora nie kryła zachwytu

Występ Sławomira Kowalewskiego w 11. edycji programu "Must be the Music" był źródłem wielu pozytywnych komentarzy, nie tylko tych od widzów formatu. Sławek zrobił wrażenie na jury, nawet na Korze, która w programie nigdy nie kryła, gdy czyjś występ nie spełnił jej oczekiwań.

"Taki głos to jest dar!" - dokładnie tych słów użyła po wysłuchaniu Kowalewskiego.

Ewa Wachowicz zaskoczyła decyzją o ślubie?

Nikt nie wiedział, jakie są plany znanej wszystkim Ewy Wachowicz. Była miss świetnie ukrywała szczegóły uroczystości. Choć para zadebiutowała już razem w premierowym odcinku serialu TVP "Miasto Skarbów", to nie udzielali wspólnych wywiadów i nie wypowiadali się na temat uczucia, a już tym bardziej planowanej uroczystości!

Jak się okazuje, Ewa Wachowicz nie miała nawet czasu, by dzielić się z fanami szczegółami ukrywanego wesela. Najpierw wyspała się po imprezie swojego życia, a potem dopiero, późnym rankiem w niedzielę potwierdziła doniesienia anonimowych informatorów, zamieszczając na Instagramie i Facebooku zdjęcia z romantycznej sesji ślubnej. Opis mówił sam za siebie:

"Nasz Najszczęśliwszy Dzień. Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski".

Spływające z całego kraju gratulacje musiały bardzo uszczęśliwić zakochanych.

Goście Ewy Wachowicz zabierają głos. Długo ukrywali tajemnicę zakochanych

Wygląda na to, że nawet w świecie show-biznesu można zaufać bliskim. Przed weselem nie było żadnego przecieku, a sławni goście zaczęli dzielić się szczegółami dopiero po imprezie. Do takich osób należy m.in. Viola Piekut.

Projektantka mody skorzystała już z okazji, by pochwalić się zaproszeniem na ślub, ale nie ujawniła, czy to ona odpowiada za zapierającą dech kreację panny młodej:

"Wyjątkowi nasi, dziękujemy za tą niezwykłą magię wczorajszego wieczoru. Kochamy" - napisała w mediach społecznościowych.

Czytaj też:

Góralski dom Ewy Wachowicz wymiata. Takie widoki gwiazda ma na co dzień

Tak wygląda mama Ewy Wachowicz. Oto co mówi jej codziennie przed snem

Ewa Wachowicz i Robert Makłowicz rozstali się w nieprzyjemnych okolicznościach. To było jak koniec świata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy