Reklama
Reklama

Tak wygląda mama Ewy Wachowicz. Oto co mówi jej codziennie przed snem

Ewa Wachowicz pochwaliła się wyjściem na miasto ze swoją mamą, Wiesławą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że seniorka potrzebuje stałej opieki. Jak na razie córka doskonale radzi sobie i godzi życie zawodowe z rodzinnym. Aby opiekować się mamą, gwiazda Polsatu przebudowała swoje życie (i dom) na nowo!

Tak wygląda mama Ewy Wachowicz. Codziennie opiekuje się schorowaną mamą

Ewa Wachowicz znana jest widzom Polsatu jako prowadząca i gwiazda programu kulinarnego "Ewa gotuje" oraz wieloletnia jurorka programu "Top Chef". Niewiele jednak osób wie, że na co dzień gwiazda opiekuje się schorowaną mamą. Zmieniła dla niej cały swój świat, aby zapewnić jej maksymalną opiekę i wygodę.

Reklama

Ewa Wachowicz zabrała mamę na rynek w Krakowie

Była Miss Polonia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą, a nie jest to częsty widok na jej Instagramie i Facebooku. Obie panie wybrały się na rynek w Krakowie i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że seniorka nie jest w pełni sił i potrzebuje stałej opieki.

"Z mamunią, z Krakowa pozdrawiamy" - napisała Ewa Wachowicz na Instagramie.

Warto wspomnieć, że w domu Ewy Wachowicz zawsze panowała rodzinna atmosfera, a dobre relacje między rodzicami a córką znajdowały się na pierwszym miejscu. To dlatego nie mogło być inaczej, gdy po śmierci ojca, Ewa przejęła opiekę nad swoją mamą. Seniorka ze względu na wiek i chorobę musi być pod stałą opieką innej osoby.

"Póki rodzice byli razem, opiekowali się sobą wzajemnie. (...) Gdy tata zmarł, zabrałam mamę do siebie, bo ona ze względu na problemy z pamięcią bieżącą nie może mieszkać sama. Wymaga opieki 24 godziny na dobę" - opowiedziała w rozmowie z "Vivą".

Ewa Wachowicz pokazała chorą mamę. Oto co mówi jej codziennie przed snem

Ewa Wachowicz zmieniła wszystko dookoła siebie, aby tylko móc zapewnić swojej mamie opiekę i komfort. W tym również układ swojego domu w Krakowie, aby był jak najlepiej dostosowany pod potrzeby seniorki. Ewa nie kryje też, że korzysta z pomocy osób wyspecjalizowanych w opiece nad starszymi osobami. Wszystko po to, aby mogła pogodzić życie rodzinne z zawodowym.

"Oczywiście zmienił się układ w domu. Są opiekunki, dzięki którym mogę wyjść czy wyjechać. Moja córka pięknie się zachowała, bo oddała swój pokój babci" - mówiła restauratorka.

Szczególnie wzruszającym momentem są codzienne wieczory matki i córki. To wtedy Ewa Wachowicz słyszy od swojej mamy słowa wdzięczności: "Co wieczór, jak ją wykąpię (...) a potem jak się kładzie spać, dziękuje. Mówi: "Jak ja dziękuję, że ciebie mam i że się mną tak opiekujesz. A ja jej mówię, że to jest przecież naturalne, jak mogło być inaczej? Za każdym razem, jak wchodzę do pokoju, wita się ze mną, jakby mnie widziała pierwszy raz tego dnia" - mówiła "Vivie" Ewa Wachowicz.

Warto dodać, że w pomocy nad mamą Wiesławą pomagają Ewie jej brat, a także reszta rodziny. 

Fani wspierają Ewę Wachowicz ciepłymi słowami

Internauci zachwycili się tym, jaką relację mają między sobą córka i mama. Dlatego pod zdjęciem z Krakowa możemy przeczytać m.in. takie komentarze:

  • "Piękny widok wzór do naśladowania szanujmy swoje mamy, ofiarujmy swój czas, póki są z nami"
  • "Dużo zdrówka dla mamy pani Ewo jak zawsze pani uśmiechnięta"
  • "Tak pięknie spacerować z najukochańszą osobą życia. To wielki szacunek i uznanie dla kochającej córki, życzę dużo zdrówka dla was i pogody ducha"
  • "Piękne dwa pokolenia pięknych kobiet, mama i córka, coś wspaniałego"
  • "Ze wzruszeniem patrzę na pani ciepłą relację z mamą"
  • "Mama to największy skarb, od niej się wszystko zaczyna"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy