Reklama
Reklama

Kim jest Grażyna Rzewuska, żona Czesława Michniewicza

Kim jest Grażyna Rzewuska, żona Czesława Michniewicza? Przyglądamy się życiu prywatnemu i zawodowemu partnerki nowego selekcjonera piłkarskiego.

Czesław Michniewicz 31 stycznia 2022 roku został nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji. Choć wszyscy zakładali się, że na starą posadę wróci Adam Nawałka, to wszystko wskazuje na to, że rolę otrzyma Czesław Michniewicz, był trener Legii Warszawa. Kim jest tajemnicza żona Czesława Michniewicza? Przyjrzymy się także rodzinie i dzieciom.

Kim jest żona Czesława Michniewicza?

Grażyna Rzewuska, żona Czesława Michniewicza to jego wieloletnia miłość. Para poznała się w 1991 roku, kiedy to Grażyna i Czesław kończyli szkołę średnią. Razem postanowili wybrać się na studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. W 1998 roku zostali małżeństwem.

Reklama

Grażynę Rzewuską i Czesława Michniewicza połączyła... piłka

Czesław Michniewicz poznał Grażynę Rzewuską dzięki jej tacie. Obaj panowie razem grali w piłkę. Nie wiemy jednak, ile wtedy, ani ile obecnie Grażyna Rzewuska ma lat.

Rodzina Czesława Michniewicza i Grażyny Rzewuskiej

Para doczekała się dwójki dzieci. Starszym synem jest Mateusz Michniewicz, który urodził się w 2001 roku w Poznaniu. Znany jest obecnie ze swojej aktywności w social mediach, zwłaszcza na Twitterze pod nickiem @MatiMichniewicz. Komentuje tam na bieżąco wszystkie wydarzenia ze świata sportu, ale najchętniej komentuje mecze piłkarskie. Chciał być piłkarzem i grał w młodzieżowych zespołach Arki Gdynia i Cracovii.

Młodszy syn, Jakub Michniewicz urodził się w 2003 roku w Gdyni. Jest aktywny w social mediach, ale mniej niż jego starszy brat Mateusz. Można do znaleźć na Twitterze pod nickiem @LilMichni. Narodziny Jakuba były związane oczywiście z meczem piłki nożnej.

Grażyna Rzewuska - kariera zawodowa

Grażyna Rzewuska bardzo stara się zachować jak najwięcej prywatności. Dlatego wiadomości na jej temat jest naprawdę niewiele. Wiadomo jedynie, że jest nauczycielką w jednej ze szkół podstawowych.

Grażyna Rzewuska, żona Czesława Michniewicza zajmuje się też prowadzeniem specjalnych zajęć dla uczniów posiadających orzeczenie lekarskie o niepełnosprawności. Są to zajęcia rewalidacyjne dla osób z zaburzeniem funkcji intelektualnych i rozwojowych.

Grażyna Rzewuska - Instagram

W przeciwieństwie do swojego męża, Czesława Michniewicza, Grażyna Rzewuska założyła konto na Instagramie o nazwie @graminako. Jej mąż ostatnio wrócił na Instagrama i dodaje zdjęcia na swoim profilu @czeslaw_michniewicz.

Zobacz też:

Kim jest Czesław Michniewicz, nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Doprowadzi Polskę do zwycięstwa?

Tak Czesław Michniewicz wyglądał 20 lat temu. Co za przystojniak

Zarobki Czesława Michniewicza. Tyle przypuszczalnie selekcjoner polskiej reprezentacji dostaje za dzień pracy!

Anna Popek o nowym selekcjonerze reprezentacji: "Czesław to piękne imię!"

Katar 2022: Grażyna Szapołowska wytypowała następcę trenera Michniewicza. Kontrowersyjny wybór!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Michniewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy