Reklama
Reklama

Katar 2022: Grażyna Szapołowska wytypowała następcę trenera Michniewicza. Kontrowersyjny wybór!

Choć nasza reprezentacja rozegra na mundialu w Katarze jeszcze przynajmniej dwa spotkania, niektórzy kibice mówią o radykalnych zmianach w sztabie biało-czerwonych. Do pesymistów w tym względzie należy bez wątpienia aktorka Grażyna Szapołowska (69 l.), która już teraz zastanawia się, kto zostanie kolejnym szkoleniowcem naszej kadry. Ten pomysł może jednak nie spodobać się wielbicielom futbolu...

Lawina komentarzy po meczu reprezentacji Polski z Meksykiem

Nie milkną echa po wczorajszym meczu polskiej reprezentacji z Meksykiem. Choć nasi piłkarze nie przegrali, bo spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, szansę na zwycięskiego gola zmarnował Robert Lewandowski. O niefortunnym pierwszym występie naszych zawodników na mundialu w Katarze wypowiadają się nie tylko kibicie, ale także celebryci. Głos w sprawie zabrała też Grażyna Szapołowska.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej  w Katarze przyciągają na stadiony i przed telewizory także tych, którzy na co dzień nie interesują się sportem. Niemal każdy po obejrzeniu jednego spotkania staje się ekspertem i jest gotów pouczać zawodników i trenera, jak powinno się grać, by zwyciężać.

Reklama

Tym razem w specjalistkę do spraw piłki nożnej zabawiła się popularna polska aktorka. Choć Grażyna Szapołowska nie dała się nam jeszcze poznać jako wielbicielka futbolu, ale najwyraźniej ma sporo do powiedzenia. Znalazła już nawet następcę obecnego trenera Czesława Michniewicza. Jednak czy fani piłki nożnej są gotowi na taką rewolucję?

Grażyna Szapołowska znalazła następce trenera Czesława Michniewicza

Polscy kibice nie mogą pogodzić się z wynikiem spotkania naszych piłkarzy z reprezentacją Meksyku. W 58. minucie Robert Lewandowski stanął na linii rzutów karnych i miał znakomitą okazję do zdobycia zwycięskiej bramki. Niestety, golkiper przeciwników dobrze wyczuł strzał zawodnika Barcelony i piłka nie wpadła do siatki.

Załamany Polak po meczu odniósł się do całej sytuacji w mediach społecznościowych. Pomimo niełatwej sytuacji kibice i dziennikarze starają się wesprzeć Lewego i dodać mu sił przed następnym meczem. Nasza reprezentacja ma jeszcze szanse na wyjście z grupy - przed zawodnikami jeszcze spotkania z Arabią Saudyjską i Argentyną.

Pesymistycznie do przyszłości biało-czerwonych na mundialu w Katarze podchodzi jednak Grażyna Szapołowska, która już teraz zakłada, że w najbliższym czasie potrzebna będzie zmiana trenera.

Pod postem jednego ze swoich znajomych z Facebooka, aktorka umieściła oryginalny komentarz. Stwierdziła w nim, że naszym piłkarzom zabrakło "finezji, wdzięku, zabawy i lekkości". Legendarna aktorka zaproponowała też rewolucyjną zmianę. Jej zdaniem kolejnym szkoleniowcem... powinna zostać kobieta!

Jednak czy Polska jest na to gotowa? Kogo w tej roli widziałaby aktorka? Niestety, pozostawiła kibiców bez odpowiedzi na te pytania... Może przy okazji komentarza na temat następnego występu biało-czerwonych, pokusi się o zaprezentowanie konkretnych sylwetek potencjalnych kandydatek. A może sama widzi się w roli potencjalnej następczyni Michniewicza? Kto wie...

Zobacz też:

Katar 2022: Robert Lewandowski zdobył się na publiczne przeprosiny po meczu z Meksykiem. Tak zareagowała Anna 

Katar 2022. Marina Łuczenko-Szczęsna nie towarzyszy Wojtkowi Szczęsnemu

Katar 2022: Anna Lewandowska na miejscu. Szejkowie będą w szoku

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy