Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Kiedy Jolie straciła dziewictwo?

Angelina Jolie (31 l.) opowiedziała niedawno magazynowi "OK!" o swoich najwcześniejszych doświadczeniach seksualnych oraz innych dziwnych eksperymentach.

Angelina pierwszy raz uprawiała seks z chłopakiem gdy miała 14 lat. Jak sama mówi: "Zaczęłam uprawiać seks z chłopakiem, ale ani seks, ani uczucia nie wystarczały mi. Już nie byłam małą dziewczynką. W pewnym momencie poczułam, że chcę jeszcze bardziej zbliżyć się do mojego chłopaka. Chwyciłam nóż i zraniłam go. Wtedy on zrobił mi to samo."

Reklama

"Dokonaliśmy jakby jakiejś wymiany, byliśmy cali we krwi, serce mi waliło. Potem, gdy pakowałam się w kłopoty, cięłam się. Mam mnóstwo blizn. Byłam w wieku, w którym chciałam coś przeżyć i różne rzeczy działy się po paru piwach".

Gdy Jolie była żoną Billy'ego Boba Thorntona, oboje nosili na szyjach zawieszone buteleczki zawierające swoją krew.

Aktorka opowiada też o dziwnych zabawach w przedszkolu: "Należałam do grupy >>Kissy Girls<<. Wymyśliłam zabawę, w której całowałam chłopaków. Potem zdejmowaliśmy ubrania. Miałam z tego powodu dużo kłopotów."

Jolie przyznaje, że w poradzeniu sobie z problemami z psychiką pomogło jej macierzyństwo: "Bardzo zmieniło mnie to, że zostałam matką. To była największa szansa w moim życiu i pomogła mi poczuć się spełnioną. Nauczyłam się odpowiedzialności za siebie, swoje dzieci i partnera."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »