Reklama

Reklama

Reklama

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jacka Ochmana? Sylwia Bomba podjęła trudną decyzję

Kilka dni temu cały internet obiegła wieść o śmierci byłego partnera Sylwii Bomby i ojca jej dziecka, Jacka Ochmana. Choć para rozeszła się w 2021 roku, to była partnerka będzie uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych. Dziś wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jacka Ochmana.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman doczekali się córki, Antosi (4 l.) i do 2021 roku tworzyli rodzinę. Niestety, problemy z uzależnieniem mężczyzny, uniemożliwiły im dalsze wspólne życie. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w związku ze śmiercią byłego partnera, wydała poruszające oświadczenie.

Reklama

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jacka Ochmana?

Jacek Ochman zmarł nagle 26 lipca. W latach 2015-2021 pełnił funkcję prezesa klubu Znicz Pruszków. Przed laty starał się także o posadę członka zarządu PZPN. 

Pogrzeb Jacka Ochmana odbędzie się w środę 10 sierpnia 2022 roku w kościele p.w. św. Izydora w podwarszawskich Markach, przy ul. Piłsudskiego 93, po czym spocznie on w grobie rodzinnym na pobliskim cmentarzu.

Pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba podjęła trudną decyzję

Śmierć Jacka Ochmana nie jest do końca jasna. Wiadomo jedynie, że walczył z uzależnieniem od alkoholu. Jego ciało zostało znalezione po kilku dniach od śmierci. Aby dostać się do mieszkania, z którego wydobywał się nieprzyjemny zapach, na miejsce musiały przyjechać służby mundurowe.

W obliczu tak traumatycznego przeżycia, Sylwia Bomba zadecydowała, że nie powie o śmierci ojca swojej córeczce. Zwłaszcza, że od 3 miesięcy dziecko nie miało z nim kontaktu. Oczywiście taka wiadomość od razu zelektryzowała opinię publiczną i zaczęto do Sylwii wypisywać okrutne rzeczy.

Zobacz też:

Sylwia Bomba nie powiedziała córce o śmierci taty. Podjęła taką decyzję po konsultacji z psychologiem

Interwencja u byłego partnera Sylwii Bomby. Pojawiły się służby mundurowe

Sylwia Bomba pokazała pierwsze po śmierci partnera zdjęcie z Antosią 

Sylwia Bomba naraziła się działaczom Znicza Pruszków za słowa o Jacku Ochmanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Jacek Ochman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy