Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kayah znów zignorowana przez fotoreporterów. "Nawet nie wchodziła na ściankę"

Kayah (54 l.) pojawiła się na prestiżowej Gali Woman Power w Warszawie w towarzystwie wpływowych koleżanek z branży. Niestety w wyniku skandalu, który wydarzył się podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu, była kompletnie ignorowana przez fotoreporterów! "Nawet nie wchodziła na ściankę" - relacjonuje nasz informator.

30 września 2022 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się prestiżowa Gala Woman Power. Tematem imprezy były możliwości kobiet na stanowiskach kierowniczych w branży modowej, kulinarnej czy estetycznej. 

Na wydarzenie zostały zaproszone wpływowe kobiety ze świata show-biznesu, m.in. KayahMałgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Dla najbardziej przedsiębiorczej z nich jury przeznaczyło wyróżnienie - nagrodę Woman in Power. 

Kayah ignorowana przez fotoreporterów na Gali Woman Power

Kayah podczas wydarzenia była konsekwentnie ignorowana przez fotoreporterów. Wszystko przez skandaliczne słowa wypowiedziane pod ich adresem po występie na Polsat SuperHit Festiwal 2022

Reklama

Gwiazda w bardzo nietaktowny sposób zignorowała ich i rzuciła w ich stronę jedynie krótkie: "Nie ze*rajcie się". Od tamtej pory można wyczuć pomiędzy nimi spore napięcie i pozostają raczej w chłodnych stosunkach...

Paparazzi mimo wszystko "zlitowali się" i zrobili wokalistce jedno zdjęcie z ukrycia. Kayah miała na sobie różowy kombinezon, srebrną kopertówkę w rozmiarze XXL oraz kolorowe szpilki. 

Czyżby tak wyglądała ich "zemsta"?

Zobacz też:

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie? Menedżerka zabrała głos

Kayah tłumaczy się ze skandalu wobec fotoreporterów: "Nie ze**ajcie się"

Kayah w wulgarny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Nie gryzła się w język

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy