Reklama
Reklama

Kayah uciekła z facetem w tropiki! "Nie próbujcie grzebać nas żywcem. Ten trup jeszcze żyje"

Kayah (54 l.) wzbudziła sporo sensacji swoim ostatnim singlem, którego tekst wielu fanów opatrznie zrozumiało. Dramatyczny utwór wywołał w sieci burzę do tego stopnia, że gwiazda właśnie pokazała zdjęcie z ukochanym, by udowodnić ciekawskim, że w sferze miłosnej wszystko układa się jej znakomicie.

Kayah uciekła z facetem w tropiki! "Nie próbujcie grzebać nas żywcem. Ten trup jeszcze żyje"

Kayah w ostatnim czasie wywołała niemałą sensację, gdy opublikowała swój najnowszy singiel. Wielu fanów po wsłuchaniu się w tekst piosenki uznało, że emocjonalny utwór może mieć związek z  rzekomym rozstaniem, którego miała niedawno doświadczyć gwiazda. Od pewnego czasu plotkowano o rozejściu się Kayah z biznesmenem Jarosławem.  

Reklama

Pogłoski o rozstaniu oraz smutna piosenka sprawiły, że plotki na temat wokalistki wymknęły się spod kontroli. Gwiazda postanowiła w końcu przerwać milczenie i skomentować swoje prywatne sprawy. Kayah opublikowała romantyczne zdjęcie z egzotycznych wakacji na Instagramie, na którym widać, jak przytula swojego ukochanego i tym samym zamknęła usta każdemu, kto twierdził, że znów jest singielką. Ostatecznie artystka zdementowała plotki na temat swojego rozstania.

Kayah wakacyjną fotkę opatrzyła obszernym wyjaśnieniem ,w którym tłumaczyła swoje milczenie. Okazuje się, że gwiazda od zawsze bardzo dba o swoją prywatność i nie zamierza zdradzać szczegółów swojej relacji. Dla niej najważniejsze jest to, co dzieje się między nią, a jej parterem.

Zobacz też:

Klaudia Halejcio dopiero co narzekała na raty kredytu, a teraz wydała 18 tys. złotych na... obraz!

Tomasz Lis sprzedaje swoją ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Nie musicie oglądać rozmowy Stanowskiego ze Schreiber. Zrobiliśmy to za was

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy