Reklama
Reklama

Kayah przyznała się do poprawiania urody. Pierwsze korekty robiła już w młodym wieku

Kayah (55 l.) przyznała się do operacji plastycznych. Piosenkarka wyznała, że zoperowała m.in. uszy. Dlaczego zdecydowała się na zabieg? Jej wyznanie może zaskoczyć nawet największych fanów.

Kayah poddała się operacji w wieku 16 lat

Kayah jest piękną i odważną wokalistką, która, jak się okazuje, urodę poprawiała już w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 16 lat, gdy zdecydowała się na operację uszu. Wcześniej odstawały i były źródłem wielu kompleksów.

"Poprosiłam, by na urodziny nikt mi nie dawał prezentów, tylko pieniądze na operację. Bardzo mi na niej zależało. Bardzo się nacierpiałam" - wyznała wokalistka w rozmowie z Vogule Poland.

Kayah o swoich doświadczeniach - było ciężko

Kayah w tym samym wywiadzie dodała, że dziś taka operacja kończy się zdjęciem szwów po tygodniu. Dawniej trwało to miesiąc, który jako młoda osoba bardzo przeżyła. Był to czas pełen wyrzeczeń.

Reklama

Kayah poddała się także innemu zabiegowi. Zmniejszyła czubek nosa, o czym sama poinformowała prasę, by uniknąć zamieszkania i niepotrzebnego gdybania. Dziś wokalistka jest zadowolona ze swojego wyglądu. Uroda i dobre samopoczucie gwiazdy idą ze sobą w parze - Kayah nie tylko dba o zadowolenie ze swojego wyglądu, ale również przemyślaną, zdrową dietę. Od lat jest wegetarianką.

Kayah nie jest jedyna. Które gwiazdy poddały się operacji nosa?

Kahay jest bardzo popularna i nie ma wątpliwości, że ze świecą można szukać osoby, która nie kojarzy znanej wokalistki. Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła ujawnić prawdę, zanim inni zaczną doszukiwać się różnic.

Na pewno ujawnienie informacji o operacji ułatwił jej fakt, że inni celebryci także zdecydowali się na podobny zabieg. Dobrym przykładem jest popularna influencerka, modelka i właścicielka marki modowej Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion. Kobieta nigdy nie kryła tego, że dokonała operacji plastycznej nosa. Tak jak Kayah, otwarcie przyznała się do zabiegu.

Maffashion otwarcie mówiła o zabiegu

Maffashion w 2018 roku otwarcie i ze szczegółami opowiadała swoim obserwującym o podjętej decyzji. Instagramerka zdecydowała się na skorzystanie z usług chirurga plastycznego ze względów zdrowotnych. Krzywa przegroda nosowa powodowała bóle i zawroty głowy, ciągłe przeziębienia i katar. Już po dziesięciu dniach od zabiegu modelka opublikowała zdjęcie i opisała, jak się czuje:

"Sama operacja była bezbolesna! Do dziś nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Po operacji pilnowałam się, aby nie pokazywać na social mediach tego, jak wyglądam. Robiłam tak tylko, dlatego że mój nos początkowo był zakrwawiony, opuchnięty, niby wielki, a płaski i nienaturalnie zadarty do góry".

Qczaj zdecydował się na operację po incydencie na siłowni

Również Qczaj, polski trener, w 2019 roku poddał się operacji korekcyjnej nosa, której przebieg dokumentował na swoim instastory. Mężczyzna zorganizował na swoim Instagramie live’a, na którym opowiedział o powodach przeprowadzania zabiegu.

"Kilkanaście lat temu poszedłem do jednej z warszawskiej siłowni. Byłem niepojedzony. Rozpędziłem się na bieżni. W pewnym momencie zawróciło mi się w głowie, wyłączyłem bieżnię i tyle pamiętam. Wydupcyłem głową w bieżnię pani obok. Kolega-trener pozbierał mnie, sam byłem w szoku. Okazało się, że miałem złamany nos. Nic z tym nie zrobiłem, nos zrósł się tak, jak się zrósł. Wypracowałem sobie metodę oddychania przez buzię, co nie jest fajne, bo jak się trenuje, to w gardle zasycha" - tłumaczył.

Czytaj też:

Maffashion reaguje na przeprosiny TVN-u! Stacja zaliczyła gigantyczną wpadkę i musiała się wycofać

Te gwiazdy nie mają matury. Na liście zaskakujące nazwiska!

Kayah i Karpiel-Bułecka byli parą, choć ukrywali związek. Nie mogli wziąć ślubu z ważnego powodu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy