Reklama

Reklama

Reklama

Katie Holmes czekała na to aż pięć lat!

Czy były mąż naprawdę jej zabronił chwalić się nową miłością przez pięć lat? Katie Holmes (39 l.) nie mówi tego wprost, ale robią to za nią ostatnie zdjęcia!

Aktorka przyszła na niedawną ceremonię rozdania muzycznych nagród Grammy ze słynnym aktorem, laureatem Oscara Jamiem Foxxem (50 l.).

Całkiem przyćmili galę, widownia bowiem częściej rzucała okiem na nich niż na to, co się działo na scenie. A to dlatego, że było to pierwsze publiczne pojawienie się Foxxa i Holmes razem po kilku latach domysłów i plotek o łączącym ich romansie.

Teraz para nie pozostawiła wątpliwości co do charakteru swej znajomości - aktor obejmował byłą żonę Toma Cruise’a i szeptał jej coś do ucha, a ona wyglądała tak, jakby adoracja Foxxa sprawiała jej wielką przyjemność.

Reklama

Media po raz pierwszy doniosły o ich bliskiej znajomości w 2013 roku, kilka miesięcy po rozwodzie aktorki z Tomem Cruisem.

Gdy ona i Foxx nabrali wody w usta, dziennikarze zaczęli snuć domysły, że aktorka nie może przyznać się do nowego związku, gdyż w umowie rozwodowej zgodziła się przez pięć lat nie pokazywać publicznie z nowym mężczyzną.

W zamian za to Cruise miał zgodzić się na to, żeby ich córka Suri została pod opieką matki.

Wówczas z tego żartowano, ale teraz, gdy Holmes i Foxx wyszli z cienia, wygląda na to, że była to prawda.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Katie Holmes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy