Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kate i William w końcu poznali dziecko Meghan! Skandal wisiał w powietrzu!

Na Wyspach już zaczęto plotkować, że Meghan Markle (37 l.) nie życzy sobie odwiedzin Kate i Williama. Z zaproszeniem zwlekali przeszło tydzień...

O konflikcie pomiędzy Kate i Meghan media piszą od dawna. Księżne ponoć nie przypadły sobie do gustu i zaczęła się chora rywalizacja o względy królowej. 

Reklama

Doszło nawet do tego, że trzymający się przez lata bracia też się poróżnili i ograniczyli kontakty. 

Ile w tym prawdy? Cóż, tego nie wiadomo, ale rzeczywiście ich wspólne pojawienia się podczas publicznych wyjść należą do rzadkości. 

Dowodów potwierdzających rzekomy konflikt było jeszcze kilka. Meghan i Harry wyprowadzili się z Pałacu Kensington, gdzie sąsiadowali z Williamem i Kate. Potem założyli oddzielne konto na Instagramie i przestali obserwować profil książąt Cambridge. 

Tydzień temu na świat przyszedł pierwszy potomek książąt Sussex. Media szybko wyłapały, że Kate i William zwlekali z życzeniami, a ostatecznie ograniczyli się do kilku frazesów. (Pisaliśmy o tym TUTA). 

Zaraz po porodzie dziecko pokazano królowej Elżbiecie i jej mężowi. Obecna była także siostra księżnej Diany oraz matka Meghan. Williama i Kate nie zaproszono, co było ponoć życzeniem świeżo upieczonej mamy - tak przynajmniej twierdził dziennikarz "Good Morning America".

Kate i William nie widzieli bratanka przeszło tydzień. Kroił się skandal, który na szczęście nie wybuchł, bowiem Cambridge'owie zostali w końcu zaproszeni przez rodziców Archie'ego. 

Wizyta odbyła się jednak bez udziału dworskiego fotografa, bowiem miała charakter prywatny.

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kate Meghan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje